Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1287 Görüntülenme

Anahtar kelimelerim için wordpreste keyword linkli sayfalar oluşturup kelime hakkında kısa bilgi vermek anasayfayı o anahtar kelimede yükseltir mi? Örneğin benim oyun sitem var, ben xx.com/en-guzel-oyunlar gibi bir sayfa oluşturarak bu keywordu sayfada tekrar ettirerek anasayfayı o kelimede yükseltir miyim veya makalenin sonunda anasayfaya link vermem gerekir mi?

 • 1
 • 1
 • Anahtar Kelime Uyumlu Sayfalar için Yanıtlar

   admin
   Admin

   27 Mart 2015, 12:12

   1

   Eğer bu anahtar kelimelerde açtığınız sayfalarınızda özgün içerik barındırırsanız h1, meta description gibi etiketleri uygun bir şekilde kullanırsanız o anahtar kelimelerde üst sıralara yükselebilirsiniz. SEO Hocasının bütün SEO anahtar kelime türevlerinde ilk sıralarda olmasının sebebi her anahtar kelime türevi için farklı bir sayfa, farklı bir açıklama metni ve farklı h1 tagı kullanılmasıdır. Güncel Google algoritmaları en doğru kullanımın bu olduğunu söylemektedir.

   Ama dikkat etmeniz gereken nokta her sayfanın içeriğinin, sayfa başlıklarının ve açıklamalarının farklı olması gerektiğidir. Ve bu sayfaları çok fazla anahtar kelime ile boğmamaya özen göstermelisiniz. Makalelerin sonunda anasayfaya link vermenize gerek yok zaten menü ve logoda anasayfaya yönlendirme linkleri bulunmaktadır.

  Cevapla

  Anahtar Kelime Uyumlu Sayfalar Sorusunu Cevapla