Google My Business

Google'da işletme sayfasına sahipseniz bu mobil uygulama üzerinden firmanızın adresini haritalara ekleyebilir, iletişim bilgilerinizi güncelleyebilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Şirket sayfanızı daha hızlı yönetmenize olanak sağlayan bu uygulamayı telefonlarınıza indirmeniz, gelen yorumlar ve eleştiriler karşısında hızlı etkileşim almanızı sağlayabilir.

Eğer bir işletme sahibiyseniz mutlaka Google My Business'a firmanızı kayıt etmenizi öneririz.

SEOdemy

Bir web sitesi üzerinde yayınlanan arama motoru optimizasyonu, sosyal network uzmanlığı, yeni nesil internet yönetimi eğitimleri, reklam optimizasyonu, SEO haberleri, videoları, analizleri ve ipuçlarından anında haberdar olabilirsiniz. Eğer sizde sektörü yakından takip etmek isterseniz veya gelişmelerden haberdar olmak isterseniz bu mobil uygulamayı cihazınıza indirebilir ve takip edebilirsiniz.

iSEO Audit Tool

Web sitelerinin SEO istatistiklerini bilmek ister misiniz? SEO ilerlemenizi takip etmenin en kolay yolu olan iSEO ile tanışın. Basit ve sezgisel, sınırsız sayıda alan girmenize olanak tanır ve geçmiş verilerinizi tek bir yerde organize etmenizi sağlar.

SEO istatistiklerinizin anlık görüntülerini kaydedebilir ve zaman damgalarını kullanarak karşılaştırabilirsiniz. Bu, SEO çalışmalarınızı analiz etmek için mükemmel bir yoldur. Çoğu kullanıcı için harika kolaylık sağlayan bu programı, mobil telefonlardan kontrol etmek sürekli elinizin altında bulunan analizler demek oluyor. İstediğimiz zaman erişebileceğimiz analizler her alanda bize hız ve pratiklik kazandıracaktır.

Google Primer

Primer, yeni pazarlama becerileri öğrenmenin hızlı ve kolay yollarından biridir. Size 5 dakikalık ücretsiz olduğunda ne yapmanız gerektiğini küçük boyutlu dersler vererek sunuyor. Etkileşimli etkinlikler, kavramları hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur. Yeni bilgilerinizi, sizin için otomatik olarak kaydedilen kişiselleştirilmiş, uygulama içi sonraki adımlarla hemen kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Keyword Tool - SEO Research & Website Content Planner

Giriş ve aktivasyon gerektirmeyen bu uygulama sayesinde, anahtar kelimelerin tümüne ilişkin tüm bilgileri edinin ve önerilen anahtar kelimeler, arama hacmi, rekabet, TBM ve alan adı kullanılabilirliği gibi değerli pazar verilerini araştırın. SEO'da anahtar kelime belirleme konusunda oldukça yardımcı olacak bu uygulamayı ek olarak masaüstü tarayıcılardan da kullanabilirsiniz.

Webtures Platinum

Hem kullanıcılar hem de müşteriler için oldukça yararlı olan uygulamanın, müşterilerin teklif talep formu doldurması, mesaj yollaması, toplantı talebi oluşturması ve fatura ödemesi gibi hizmetleri bulunurken, müşteri harici kullanıcıların da sitelerini analiz etmeleri, sıralamalarını görmeleri, tag density, link uyumu günlük bildirim almaları gibi ve daha birçok hizmetten yararlanmaları sağlanıyor.

Website SEO Checks

Sizden SEO hizmeti alan müşterilerinizi canlı istatistik ve analizlerle etkileyebilirsiniz. Ya da bir web sitesine sahipseniz, daha bilinir bir hale getirmek için nasıl pazarlayacağınız konusunda da size son derece katkı sağlayacaktır. Bu uygulama ile bunları gerçekleştirmeniz mümkündür.

SEO analizinin yanında temel SEO analizi istatistiklerinin yanından tam olarak size tek bir mobil uygulama ile sunuyor.

SEO BackLinks

Arama motoru optimizasyonu için size Site Dışı SEO alanında kullanacağınız bir mobil uygulamadır. Bilindiği gibi Backlink arama motorları için önem arz etmektedir. Arama Motorları, bir web sitesinin sahip olduğu backlink sayısını, web sitesinin Page Rank'ı belirlemek için önemli parametrelerden biri olarak kullanır.

SEO BackLinks uygulaması web sitenize gelen bağlantıların ayrıntılarını görüntülemeniz için yapılmıştır. Bu uygulama sayesinde backlinklerinizi bir uygulama altında da toplayabilirsiniz.

SEO Page Ranker

Ana sayfanızın PageRank'ini ve web sitenizin tüm dahili ve harici bağlantılarının saflarını kontrol etmek için hem iPhone hem de iPad için SEO Page Ranker'ı kullanabilirsiniz.

PageRank'ınızı kontrol etmek için, uygulamayı açın ve kontrol etmek istediğiniz adresi yazın. En yüksek ve en düşük sıralanan sayfaları ana ekranda görebilir ve 'Tümünü Göster' butonunu tıklayarak iç ve dış bağlantılarınız için sıralamaları görebilirsiniz.