Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1214 Görüntülenme

Sunucu Değiştirdikten Sonra Kelime Sırada yok? önceden vardı geriledi sadece size sordum İP oturacak dediniz şu an yok SEO çalışmasına gerilediği için başlamadım hala yani ne yapmam gerekiyor ne yapabilirim

 • 1
 • 1
 • Sunucu Değiştirdikten Sonra Kelime Sırada yok? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   27 Kasım 2014, 07:40

   1

   Aşırı bir pingleme kullanmanızı tavsiye etmemekteyiz. Daha doğal çalışmalar gerçekleştirmelisiniz. Bunun için https://www.seohocasi.com/hizli-indexlenme-icin-inanilmaz-ipuclari/ adresindeki içeriğimizi okuyabilirsiniz.

   İkinci konuda ise SEO çalışması gerçekleştirdiğiniz sayfada gerileme yaşamışsanız o anahtar kelimenin rekabetine göre SEO çalışması planlaması yapmalısınız. Düşük bir çalışmanın etki düzeyi de düşük olabilir.

   serkan akçay
   Serkan Akçay

   20 Kasım 2014, 13:15

   1

   O zaman ben pingleme işlemi ve çalışmalara devam edeyim hem de Google botları girmiş olur o IP üzerinde bir çalışma olduğu için?

   2)sorum şimdi biz önceden bir çalışma yapmıştık ilk sayfadaydı 6.sırada şimdi 197 de yeniden çalışmaya başladık hızlı bir düşüş yaşar mı 50-60 lara hızlı gelir mi ?

   admin
   Admin

   17 Kasım 2014, 09:59

   1

   Sitenizin var olduğu IP adresinden siteniz farklı bir sunucuya taşındığında IP adresleri değiştiği için doğal olarak bir gerileme yaşayacaksınız. Bu gerileme ve sıralardan kaybolma ise belli bir süre için beklenen bir durumdur. Sitenizin dalgalanma sürecinden çıkması ise bir kaç günü alacaktır.

   Bu süreç içerisinde yaşanılan dalgalanma ise domaine bağlı olan yani alan adınıza atanmış olan IP adresi değiştiği için Google bot tanımlı olan IP üzerinden sitenize giriş yapamamakta ve yapamadığı için de doğal olarak sıralamalardan çıkarmaktadır. Bu süreç geçici bir durumdur ve şu anda kayıtlı olan IP adresinin kullanım yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir.

  Cevapla

  Sunucu Değiştirdikten Sonra Kelime Sırada yok? Sorusunu Cevapla