Landing Page Tasarımı

İş hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulur. Aşağıdaki hizmetler, bir dizi ortak amaç için SEO'ya nasıl yaklaştığımızı açıklar.

Landing Page Tasarımı
Açılış sayfası işinize yarayacak

Etkili bir sonuç elde etmek için çalışma yapılmasına izin verin.

Landing Page Tasarımı 1

Vizyonumuz Başarılı İş Çözümleri Geliştirmektir.

Tamamen özelleştirilebilir bir web sitesinde yer alacak olan açılış sayfası(landing page) deneyimini edinin ve satışlarınızı kolayca artırın. Uzmanlarımız tarafından hazırlanan açılış sayfası önerilerimizi inceleyin.

Daha Fazla

Yaratıcı Fikirlerle Gelişmeye Hazır Mısın?

Talepleriniz bizim için önemlidir. Öncelikle taleplerinizi dinler, sonra düşüncelerimizi aktarıyoruz. Size özel hazırlamış olduğumuz yol haritasına göre işlemleri gerçekleştiririz.

Hızlı, keskin ve gereksinimlerinize göre profesyonel tasarımlarımız ile ihtiyaçlarınızı nasıl çözeceğimizi biliyoruz. İyi bir açılış sayfası tasarım maliyetiyle sitenizden daha iyi sonuçlar alırsınız.

Oluşturmadan Geliştirmeye

Yeni fikirlerle gelmeyi seviyoruz.

Böylece size en iyi açılış sayfası hizmetini sunabiliyoruz.

Daha Fazla
Landing Page Tasarımı 2

En iyi Landing Page Tasarımı Hizmeti

Profesyonel açılış sayfası tasarımıyla daha fazla müşteri kazanabilirsiniz. Bir açılış sayfasının kazandıracağı yeni müşteri potansiyelini hiçbir şey kazandırmaz. Tıklanabilir reklamların olası sonuçları açılış sayfası verimliliğinin yalnızca küçük bir kısmını sağlar.

Estetik

Tamamen özelleştirilebilir, yaratıcı, orijinal ve sezgisel grafiklere yer veriyoruz.

Optimizasyon

Gelişmiş ve hedeflenmiş profesyonel içerikle trafiği satışa dönüştürün.

Uygunluk

Tamamen duyarlı tasarımlarla kullanıcı deneyimini ön planda tutuyoruz.

Hızlı Çalışma

Hızlı geri dönüş ve verimli revize işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Neden Seo Hocası’nı Seçmeliyim?

Müşterilerimizle doğrudan işbirliği yaparak son 9 yıldan beri Dijital Pazarlama hizmeti veriyoruz. Dijital Pazarlama şirketi olarak SEO Denetimi, reklam yönetimi, SEO çalışmaları, Kullanıcı Deneyimi gibi tüm hizmetleri veriyoruz.

Tüm müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmamız gerektiğine inanıyoruz ve ihtiyaç duydukları anda müşterilerimiz için desteğe hazırız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Daha Fazla
Landing Page Tasarımı 3
Landing Page Tasarımı 4

Dijital dünyada pazarlama faaliyetlerinde insanlara ulaşmak için çok çeşitli araçlar kullanılır. Bunlardan biri olan landing page varış, açılış ya da iniş sayfası olarak Türkçeye çevrilebilir.

Landing page, genel olarak tek bir sayfa yapısındaki mikro web siteleridir. Bunlar yalnızca aşağıya doğru inerler. Bu sayfalar belli bir ürüne ya da hedef kitleye yönelik hazırlanırlarken, bu sayfaya ulaşan tüketiciler mutlaka bir etkileşime girerler. Form doldurmaktan video izlemeye, açıklama okumaktan ürün satın almaya kadar çeşitli etkileşimler içerisinde olurlar.

Ayrıca, landing page sayfası web sitenizden tamamen farklı olması gerekir. Bu sayfa tüketicilerin dikkatini dağıtan unsurların yer almadığı, hedefe yani ürün ve hizmete odaklı bir sayfadır.

Daha Fazla
Neden Bir “Landing Page” Sayfasına İhtiyaç Duyarsınız

Landing page, trafik toplamak yanı sıra ziyaretçilerinizi belli bir davranışa teşvik etmek için tasarlanan sayfalardır. Landing page web sitenizin açılış sayfasından daha fazlasıdır. Ayrı bir dijital pazarlama aracıdır.

Başarılı bir landing page ile;

Ürün ve hizmet satmanıza / tanıtmanıza yardımcı olur. Pazarlama çalışmalarınız için olumlu getiri elde edersiniz.

Kitlelerin e-posta adreslerini toplayabilirsiniz. Bu bilgileri satış için kullanma şansını elde edersiniz.

Potansiyel müşterilerinizi sitenize çekersiniz.

Landing page, satın alma sürecini hızlandıran, tüketicileri satın almaya teşvik eden sayfalardır. Bir ürün veya hizmet tanıtırken, kampanyalarınızı anlatırken, kendinizi ifade ederken, yani her bir süreçte bu durumu satışa döndürmenize yardımcı olur.

Daha Fazla
Landing Page Tasarımı 5
Ne Tür Landing Page Çeşitleri Vardır

Landing page kullanım alanları oldukça geniştir.

Reklam Landing Page

Tüketicilerin dikkatini çekmek için belirli bir ürün ya da hizmet yanı sıra kampanyaya odaklayacak sayfalardır. Facebook ve Google reklamlarınızı doğru türde bir açılış sayfasına yönlendirmez iseniz ücretli reklamlarınız işe yaramayacaktır.

Ürün/Hizmet Landing Page

Bir ürün veya hizmeti tanıtmaya yönelik tasarımını yapacağınız bu sayfa, doğrudan hedef kitlenizi bilgilendirmeye aklındaki soruları yanıtlamaya yönelik olabilir. Bu şekilde web sitenizde veya başka bir mecradaki dikkat dağıtıcı etmenlerden sıyrılmış olursunuz.

Webinar Landing Page

Soruları yanıtlamak, ürün ya da hizmeti satmak için çok kısa webinar landing page tasarımı yapabilirsiniz. Bu sayfada karmaşık etkileşimler olmadan çekici bir başlık ile eğitim/tanıtım için mail adreslerini toplayabilirsiniz.

404 Landing Page

Web sitenizi ziyaret edenler güncel olmayan bağlantıları tıkladığında rahatsız edici 404 sayfasını görecektir. Bu hata sayfasını gören ziyaretiler sitenizden ayrılabilir ve bir daha sayfanıza gelmeyebilir. Bu sayfayı potansiyel bir müşteri bulma sayfasına dönüştürebilirsiniz.

Web Sitesi Ana Sayfası

Web sitenizin ana sayfasını yeni müşteri bulmak veya işinizi büyütmek için bir araç olarak landing page tarzında dizayn edebilirsiniz.

Hakkımızda Landing Page

Herkesin web sitesi içerisinde hakkımızda sayfası mevcuttur. Bu sayfayı hem hizmetlerinizi markalaştırmak hem de yeni müşteri adaylarını oluşturmak için tasarlanan bir landing page tasarımına dönüştürebilirsiniz.

Kampanya Landing Page

Özel bir promosyon veya kampanya yaptığınızda, bir seminer veya tanıtım düzenlediğinizde ya da bir etkinliğe sponsor olduğunuzda bunları ilgi çekici fırsatlara çevirebilirsiniz. Kampanya veya etkinlik sona erdiğinde de bu sayfayı, teşekkür sayfasından, teklif sona erdi şeklinde farklı landing page tasarımları ile de değişebilirsiniz.

Yakında Landing Page

Gelecek bir zamanda yeni bir ürün, hizmet veya etkinlik için açılış sayfası kullanabilirsiniz. Müşterileriniz ya da müşteri adaylarınız çıkacak ürün/hizmet ya da kampanyalar hakkında, haftalar önce haberdar olabilir. Bu şekilde kendiniz ile ilgili bir haber silsilesi yaratabilirsiniz.

Ücretsiz E-Book Satış Landing Page

Bu tarz bir e-kitap sayfası mail adresi toplamanız yanı sıra kitap satmanıza ya da ücretsiz olarak vermenize olanak verir. Bu tarz açılış sayfaları yeni satışlar ve yeni müşteri adayları yanı sıra ürününüzü ücretsiz olarak da verme için de kullanılabilir.

Ücretsiz Kurs Landing Page

Ücretsiz bir kurs veriyorsanız bu da işinizi büyütmek için önemli bir fırsattır. Kursunuzu dijital dünyada pazarlamak yanı sıra mail adres listenizi büyütmek için bu sayfayı kullanabilirsiniz.

Video Landing Page

Ürününüz satmak için bir video içeriğiniz varsa uygun bir açılış sayfası ile bu fırsatı satışa çevirebilirsiniz.

Facebook Landing Pages

Facebook takipçileriniz çoksa, bu takipçilerinizin bilgilerini toplamak ve sayfalarınıza potansiyel yeni müşteri çekmek için fırsatınız var demektir.

Twitter Landing Page

Twitter da aktif halde etkileşim içerisindeyseniz, bu mecrayı takipçileriniz için özelleştirebilirsiniz.

Yarışma Landing Page

Yarışmalar potansiyel müşterileri çekmek için iyi birer etkileşim yaratır.

Teşekkür Landing Page

Etkinlik veya kampanya bitişi sonrası katılımcılardan destek verenlere kadar teşekkür ettiğiniz bu sayfayı satışa yönelik bir sayfa tasarımı yapabilirsiniz.

Aboneliği İptal Et Landing Page

Üyelik iptallerini fırsata çevirebilirsiniz.

Landing Page Tasarımı 6

Başarılı Bir Landing Page Özellikleri

Başarılı bir landing page için en önemli unsur amacına uygun tasarlanmasıdır. Etkin bir landing page unsurları;

Etkili ve doğru tasarım (basit ve minimalist, dikkat dağıtıcı olmayan bir tasarım)

Amaca uygun landing page seçimi

Etkili ve doğru içerik (güven verici içerik)

Hızlı

Markaya, hedefe uygun strateji

Mobil dostu

Analiz ve ölçüm imkanı

Nasıl Çalışıyoruz

En iyi şekilde etki edecek, hedef ve mesajınıza odaklanan, doğru seçilmiş bir landing page hizmeti ile yanınızdayız. Süreçlerimizi planlayarak hareket ediyoruz. Her bir aşamada uzman ekibimiz ile en iyiyi elde etmek için çalışıyoruz.

Süreçlerimiz;

Planlama

İstekleriniz bizim için önemlidir. Hedeflerinizi belirleyerek marka imajınıza, ürün/hizmetinize en uygun özelliklerde tasarım planlaması için birlikte çalışıyoruz. Bu süreçte sizi olduğu kadar hedef kitlenizi de tanıyoruz.

Tasarım

Uzman ekibimiz hedef kitlenizi etkileyecek, mesajınızı en doğru şekilde aktaracak sayfa tasarımı için çalışıyor. Bu süreçte sizinle sürekli irtibatta kalarak gerekli değişiklikleri birlikte yaparak en doğru içeriğe ulaşmak için deneyim ve bilgimizi aktarıyoruz.

Optimizasyon

Sayfanızın hızlı şekilde açılmasından, kullanıcı iletişimi için gerekli formlara ya da reklam bağlantılarına kadar tüm optimizasyonunu yapıyoruz.

Teslim

Sayfanızın genel kontrol ve testlerini yapıyoruz. Genel kontrol sonrasında, onayınız ile sayfanızı yayına alıyoruz.

Markanızı temsil eden, güçlü, net ve hedef odaklı bir landing page tasarımı ile ziyaretçilerinizi teşvik ederiz. İhtiyaçlarınızı karşılayan ve hatta beklentilerinizi aşan, özenle hazırlanış landing page hizmetlerimiz ile yanınızdayız.

0

Yapılan Proje

0

Kazanılan Ödül

0

Mutlu Müşteri

0

Ülke
MÜŞTERİ YORUMLARI

İşletmenizin büyümesi önemlidir ve bu büyümeyi desteklemek için seçtiğiniz ajansın hak ettiğiniz sonuçları vereceğinden emin olmak istersiniz. Shortlistinizdeki tek ajans olmadığımızı biliyoruz. Ama biz olmalıyız, inanıyoruz! Müşterilerimiz bizim için ne diyor;

Tüm Dünyaya Landing Page Hizmeti Vermekteyiz.

0

SEO Hocası Tarafından Desteklenen İş Dünyası

0

Aktif Kullanıcılar

$0+

Proje Satıldı

SEO Çalışması Fiyatlarımız

SEO çalışmaları için fiyatlarımızı inceleyin!

Junior SEO

Ortalama Ticari Büyüme : 12%

Teknik Destek :

Zararlı Link Analizi

UX (User Experience)

İçerik Desteği

Teklif İste

En Popüler

Senior SEO

Ortalama Ticari Büyüme : 22%

Teknik Destek :

Zararlı Link Analizi

UX (User Experience)

İçerik Desteği

Teklif İste

Manager SEO

Ortalama Ticari Büyüme : 39%

Teknik Destek :

Zararlı Link Analizi

UX (User Experience)

İçerik Desteği

Teklif İste
Landing Page Blog Yazıları
 • SEO Hocası

# Landing Page

Tek Sayfa Siteler İçin SEO

Landing page temelde; ana sayfanızın tüm web siteniz olduğu sitelere denmektedir. Tek sayfalı siteler; daha çok hızlı bir tanıtım sitesi kurmak istendiğinde tercih edilen bir yöntemdir. Tek sayfaya sahip olmak, hedeflediğiniz tüm anahtar kelimeler için aynı sayfa ile sıralama almanız anlamına gelecektir. Ana sayfanızı birden fazla alana bölerek kullanıcıların aradıkları bölüme atlayabilmelerine adına menü ekleyerek, tek bir sayfada web sitenizi oluşturabilirsiniz...

Devamı Oku
 • SEO Hocası

# Landing Page

Etkili Bir Landing Page Tasarımı İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Landing Page Türkçede varış sayfası anlamına gelmektedir. Fakat bu tanımlama anlaşılabilir olması için yeterli değildir. Kullanım amacına göre açıklamak gerekirse landing page; daha çok belirli bir konu ve kitleye özel olarak tasarlanan giriş web sayfası olarak ifade edilebilmektedir. Bu türden bir tasarım ile hedef kitle web sayfasının tasarımından ziyade....

Devamı Oku
 • SEO Hocası

# Landing Page

Landing Page Nedir?

Landing Page, “Varış Sayfası” olarak tanımlanabilir. Bu sayfa her bir ayrıntısı ile tüketiciden aksiyon almaya yöneliktir. Bunu başarabilmek için sayfada çeşitli formlar, videolar, görseller, yazılı içerikler veya daha farklı elementler de bulunabilmektedir. Bu elementler ilgili landing page içeriğine göre değişkenlik gösterebilir...

Devamı Oku

Başarılı Hizmetlerimize İhtiyacınız Mı Var?

Teklif İste

Ya da Bizimle İletişime Geçin

Garantili ROI

Etkileyici sayısını, katılımını ve gösterimlerini garanti edeceğiz.

Haystack İğne Etkileyen İğneler

Etkileyenleriniz 157.210 havuz arasından seçilir. Değirmen peep'i almıyorsunuz.

Veriye Dayalı Strateji

Verileri, kampanyanın temasını ve yapısını tanımlamak için kullanıyoruz.

Landing Page Tasarımı 7
SEO Hocası Videoları

Piyasadaki en iyi video içerikleri burada

Sıkça Sorulan Sorular
Landing Page Nedir?

Landing Page, çoğunlukla sitenize gelen ziyaretçilere satışa dönüştürmek için tasarlanmış bir açılış sayfasıdır. Sitenize gelen ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmek için atılan ilk adımlardır biridir.

Landing Page Nasıl Hazırlanır?
 • 1) Öncelikle sayfanız için bir şablon oluşturunuz.
 • 2) Mobil açılış sayfanızı ayarlayınız.
 • 3) Landing page ayarlarınızı yapılandırın.
 • 4) Landing page URL'nizi ayarlayın.
 • 5) Google Analytics gibi izleme ve özel komut dosyalarını ekleyiniz.
 • 6) CRM araçlarınızla entegre edin.
 • 7) Son kontrolleri yapın ve yayınlayın.
Landing Page SEO Nasıl Yapılır?
 • 1) Anahtar Kelime analizi yapın.
 • 2) Anahtar kelimelerinizi stratejik şekilde Landing Page'inize yerleştirin.
 • 3) Geri dönüşüm kazanabilmek için, bağlantı kurun.
 • 4) Sayfanızı hızlandırın.
 • 5) Kullanıcılara mobil kullanım kolaylığı sağlayın.
 • 6) Sonuç analizi ve adaptasyonu yapınız.
Landing Page Dönüşüm Oranı Nasıl Arttırılır?
 • 1) Kampanya hedeflerinizi belirleyiniz.
 • 2) Herkesin anlaması için basit ve anlaşılır başlıklar yazınız.
 • 3) Etkileyici bir metin akışı hazırlayın.
 • 4) Görsellerinizi doğru seçin.
 • 5) Kullanıcıları harekete geçiren CTA'lar kullanın.
 • 6) Değer teklifinizi vurgulayınız.
 • 7) Sayfa yükleme sürenizi azaltın.
 • 8) Form alanlarınızı optimize ediniz.
Landing Page Nerede Kullanılır?

Landing Page, etkinlik sayfaları, kullanıcıları e-posta bülteninize kaydettirmek için, yeni bir ürünün lansmanını yapıp tanıtmak için, e-kitabınızı tanıtmak için, sosyal medya profillerinizi kişiselleştirmek için, insanları bir konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını amaçlamak giçi birçok konu için kullanılabilir.

Landing Page Dijital Pazarlaması Nasıl Yapılır?

Sitenize gelen kitleyi satış odağında şekillendirmek amacıyla oluşturulan sayfaların, kurumsal kimliğinizi kapsayan şekilde tasarlanması gerekmektedir. İlgili sayfada oluşturacağınız kısımlarla tutarlı bir yapıda hikaye yansıtılmalıdır. Burada ilgili firmaların Landing Page tasarımı sunarken bu kriterlere dikkat etmesi gerekmektedir. Ayrıca dijital pazarlama odağında hazırlanan açılış sayfalarını hedefinize göre düzenlemelisiniz.

Landing Page Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hayalinizdeki web sitesini bugün oluşturun

Toplam Sayfa

0

Okuyucu Kitlesi

Facebook Fan

Abone

Son projeler

Neler yaptık?

İhtiyacınız Kadar SEO

Proje veya şirketinizin SEO ihtiyacı çok yoğun olmayabilir veya çok acil olmayabilir. En deneyimli uzmanlarla birlikte ihtiyacınıza ve bütçenize uygun çözümler üretmeye hazırız.

Şimdi Başlayın
İhtiyacınıza Özel SEO Hizmeti
Toplam Tutar