İçerik Pazarlaması

İş hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulur. Aşağıdaki hizmetler, bir dizi ortak amaç için SEO'ya nasıl yaklaştığımızı açıklar.

İçerik Pazarlaması
İçerik Pazarlama Hizmetleri

Yapılacak çalışmalar hedefleriniz doğrultusunda ticari, itibari, marka veya prestij gibi farklı kazanımlara odaklı stratejilerle içerik pazarlaması hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

İçerik Pazarlama Denetimi

İçeriğinizin otoritesini ve tepkisini değerlendirin; mevcut içerik planınızdaki fırsatları belirleyin ve bunları bir temel oluşturabilmek için kullanın.

İçerik Pazarlama Stratejisi

İşletmenize ve önemlisi okuyucularınıza uyan bir içerik stratejisi oluşturmak için iş hedeflerinizi, hedef kitlenizin demografisini ve SEO verilerini düşünerek bu verileri ustalıkla birleştirmelisiniz.

İçerik Pazarlama Planlaması

Kitle yolculuğunuzun nasıl görünmesini istiyorsunuz? İçerik planlarını müşterinize ve onların ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz.

İçerik Pazarlama Oluşturma ve Uygulama

İçerik izleyiciye muazzam bir değer katar, yaratıcı beyinlerimizi markanız için işe koyalım ve düşünce liderliği için tüm bunların bir karışımını ortaya çıkaralım.

İçerik Pazarlama Ölçümü ve Performans Optimizasyonu

Hangi ifadenin dönüşüme dönüştüğünü saptayabildiğiniz için içeriğinize bu kadar derinlemesine inmek harika olmaz mıydı? Bunlar hiçbir şey değil, gelin size gerçek dünyada bu işlerin nasıl gerçekleştiğini gösterelim.

İçerik Pazarlaması 1

İçerik Pazarlaması Nedir?

İçerik pazarlaması, blog yayınları, videolar, resimler, e-kitaplar ve infografikler oluşturarak, yayınlayarak ve dağıtarak hedef kitleyi etkileme etrafında döner. Bu yüzden İçerik Pazarlamasının çok önemli bir parçası haline gelir. Bir müşterinin bir şirket hakkındaki görüşlerini yalnızca içerik temelinde oluşturur. Bir İçerik Pazarlama ajansı, satış yapmayan, daha ziyade teşvik eden içerik oluşturma yoluyla dolaylı bir tanıtım tarzı sürdürür. İçerik pazarlamasının birincil rolü, şirketin mevcut müşterilerini tutmak, ikincil rolü ise yeni müşteriler yaratmaktır. Kaliteli içerik oluşturmak, iyi bir zamanın yanı sıra kapsamlı araştırmalar gerektirir.

İçerik Pazarlaması Neden Önemli?

İçerik Pazarlamanın faydaları iyi ila mükemmel arasında değişir. Firmanın saygın bir imajını oluşturmaktan potansiyel müşterileri firmanın ürün ve hizmetleriyle tanıştırmaya kadar Content Marketing her şeyin başında gelir. Araştırmalar, düzenli içerik üreten sitelerin, sitelere göre sekiz kat daha fazla trafik aldığını belirtir. Ve bir eğlence gerçeği, İçerik Pazarlama harcamalarının diğer pazarlama şekillerinden% 62 daha az olmasıdır. Potansiyel müşteri oluşturma ve dönüşüm, içerik pazarlaması yoluyla üç kat artar. Ayrıca etkili e-posta pazarlama ve sosyal medya pazarlama çabalarında da yararlıdır. İçerik Pazarlama, bir sitenin herhangi bir arama motoru platformunda iyi sıralamasına yardımcı olduğu SEO kullanımı için de önemlidir. İçerik Pazarlama bloglama Sayfa İçi SEO geliştirmek için ünlü bir etkinliktir.

İçerik Pazarlaması 2
İçerik Pazarlaması 3
İçerik Geliştirme

İçeriğimiz, işletmeniz için tutarlı ve kaliteli içerik üretmek üzere profesyonel olarak yazılır, düzenlenir ve dahili olarak yayınlanır. Geliştirdiğimiz içerik, işletmeniz için benzersiz olacak ve web sitenizde yayınlanacaktır. Tüm içerik bir WordPress blogunda veya benzer bir CMS'de yayınlanmalıdır. İçeriğiniz başka bir web sitesinde barındırılıyorsa, sizin için bir WordPress blog'u oluşturabilir ve web sitenize ekleyebiliriz.

İçerik Dağıtımı

İçerik pazarlama hizmetlerimiz içeriğinizin Facebook, Twitter ve Google Plus gibi sosyal medya platformlarına otomatik olarak dağıtılmasını içerir. Daha sağlam içerik dağıtımı için sosyal medya yönetimi hizmetlerimizin, sosyal medya reklamcılık hizmetlerimizin ve / veya e-posta pazarlama hizmetlerimizin bir kombinasyonunu kullanmanızı öneririz. Bu eklemeler, içeriğinizi tanıtmak için bir kitle oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

İçerik Pazarlama Raporlaması

Ajansımız, hizmetlerimizin performansını düşürmek için her ay içerik pazarlama raporları gönderecektir. Baktığımız ana metrikler, her yeni kullanıcı için artan web sitesi trafiği ve sitede geçirilen süre olacaktır.

Blog İçeriği Oluşturma

top-of-sales-funnel içeriği olarak blog yayınları, görsel hikaye anlatımını vurgulayan alakalı içerikle marka bilinirliğini artırır ve web sitesi trafiğini artırır. Endüstri odaklı yazarlar, seohocası blog içeriğinin her parçasını içerik pazarlama stratejistleri ve proje yöneticileri ile birlikte hazırlar. Bloglar, çevrimiçi varlığınızı artırmanın mükemmel bir yoludur. Oluşturulan tüm blog içeriği, müşterilerle paylaşılan açık bir editoryal takvime dayanmaktadır.

Müşteri rehberliği ve arama motoru optimizasyonu en iyi uygulamalarını birleştiren yazarlarımız ve içerik pazarlamacılar, konular, başlıklar, anahtar kelimeler ve biçimlendirmenin hedef kitlelere katılmasını sağlamak, pazarlama stratejisini desteklemek ve ticari hedeflere hizmet etmek için her blog yayınını haritalandırır. Misyonumuz, arama motorları için optimizasyon yaparken ziyaretçiler için değerli içerik oluşturmaktır. İçerik oluşturulduktan, düzenlendikten, onaylandıktan ve yayınlandıktan sonra, stratejistler makale performansını analiz eder. Bu metrikler gelecekteki blog yayınlarını bilgilendirir ve içerik oluşturma ekibinizin gelen pazarlama çabalarının değerini en üst düzeye çıkarmasına izin verir.

İçerik Pazarlaması 4
İçerik Pazarlaması 5

e-Kitaplar ve Teknik İncelemeler

Seohocası e-Kitapları ve teknik incelemeler etkili bir içerik pazarlama stratejisinin temelini oluşturmaktadır. Dönüşüm hunisinin orta ve alt kısmındaki içerik pazarlama varlıklarına, potansiyel müşteri iletişim bilgilerini yakalamak için geçiş yapılabilir. e-Kitaplar, göz alıcı özel grafiklerle ısırık boyutunda eyleme dönüştürülebilir bilgi yığınlarını bir araya getiren gerçek bir Infographic ve teknik raporlar melezidir. Kitlenin dikkatini çekmek ve tutmak için idealdir.

Teknik incelemeler, daha derinlemesine bir yaklaşımla ele alınmakta ve yorum ve analiz içeren konulara derinlemesine incelenen ayrıntılı bir şekilde araştırılmış bir kopya içermektedir. E-Kitaplardan daha fazla metin odaklı olsa da, beyaz kağıtlar üstbilgi, altbilgi ve kenar boşluklarında marka logoları, renkler ve görüntülerle görsel çekicilik için biçimlendirilir.

İnfografik ve Varlık Tasarımı

Seohocası infographics verileri ilgi çekici hikaye anlatımına dönüştürür. İçerik yazarları, pazarlama stratejileri ve proje yöneticileri ile birlikte ilgi çekici, marka merkezli bir anlatım yaratan grafik tasarımcıları, karmaşık konuları anlaşılması kolay görsel içeriğe ayırmak için 2D görüntüler, karakterler, çizimler ve stilize ikonlar kullanıyor.

Seohocası’nın Infographics çeşitli boyutlarda gelir ve blog yayınlarına tam boyutlarında gömüldüğünde, kaynak merkezlerinde yayınlandığında ve pazarlama otomasyonunda kullanıldığında etkilidir. İnfografiklere ek olarak, Seohocası, blog ve sosyal medya gönderileri için özel çizimler ve dönüşümleri artırmaya yardımcı olmak için tıklanabilir harekete geçirici düğmeler de dahil olmak üzere çok çeşitli varlık tasarım hizmetleri sunar.

İçerik Pazarlaması 6
İçerik Pazarlaması 7

Case Study’ler ve Web Sitesi Kopyası

Ürün ve hizmetlerin faydalarını açıkça belirleyen Seohocası örnek olay incelemeleri, gerçek dünyadaki örnekleri kullanarak müşteri yeteneklerinin kanıtıdır. Veri odaklı başarı öyküleri, müşteri referansları, çalışan görüşmeleri ve bilgi analizi yoluyla marka potansiyelini vurgular. E-Kitaplar ve teknik incelemelerde olduğu gibi, örnek çalışmalar, dönüşüm hunisinin ortasındaki beklentiler arasındaki görsel çekiciliği en üst düzeye çıkarmak için biçimlendirilmiştir.

Seohocası yazarları, benzersiz ürün, hizmet ve değer önerilerinin derinlemesine araştırılmasıyla birlikte SEO en iyi uygulamalarını içeren ayrıntılı web sitesi kopyası da sağlayabilir. Landing Page kopyası, ulaşmaya ve bir sonraki adıma geçmeye hazır olan dönüşüm hunisinin altındaki web sitesi ziyaretçileri için potansiyel müşteriler oluşturmak ve dönüşümleri artırmak üzere tasarlanmıştır.