İçerik Danışmanlığı

İş hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulur. Aşağıdaki hizmetler, bir dizi ortak amaç için SEO'ya nasıl yaklaştığımızı açıklar.

İçerik Danışmanlığı

İçerik Danışmanlığı Hizmeti

Kaliteli içerik yazımı, içerik planlaması, içeriğin SEO optimizasyonu, yeni içerik stratejisi oluşturma gibi birçok hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte sunmaktayız.

İçerik Oluşturma

Kaliteli ve özgün içerik siteniz için çok önemlidir. Burada uzman kadromuzun bilgi ve tecrübesinde yararlanabilirsiniz. Kaliteli içerik konusunda iddialıyız.

İçerik Planlaması

İçerik oluşturma sürecinde ekip arkadaşlarımızın planlaması doğrultusunda, geri dönüşüm elde edebileceğiniz içerikler oluşturuyoruz.

İçerik Optimizasyonu

Varolan içeriklerinizin tüm içerik süreçlerinde dikkat edilmesi gereken kriterleri dikkate alarak optimize ediyor ve geri dönüşüm elde edebileceğiniz bir içerik haline getiriyoruz.

İçerik Stratejisi

Siteniz için iyi ve doğru bir kullanımı deneyimi kurgulamak adına işe yarar, kullanılabilir ve kaliteli bir içerik stratejisi oluşturma konusunda oldukça iddialıyız.

İçeriğin SEO Uyumluluğu

Söz konusu başarılı SEO çalışması olduğunda sabırlı olmak gerekir. SEO uyumlu içerik, başarılı blog oluşturmak gibi konular bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren odaklandığımız en önemli faktördür.

Sosyal Reklam Kampanyaları

Hem farklı platformlarda hedeflediğiniz kitlelere ulaşmanızı sağlayacak, ses getiren, yaratıcı ve verimli sosyal medya reklam kampanyaları yaratmak hem içerik üretimini, hem de tüm bu kampanyaların efektif yönetimini sizler için sağlıyoruz.

İçerik Danışmanlığı Hizmetini Neden Almalısınız?

Web sitenizin hikayesini oluşturmak için ziyaretçilere en uygun mesajı iletebilmelisiniz. Hedef kitlenizle iletişime geçtiğinizde geri dönüşü görebilmeniz için iyi içeriklere sahip olmalısınız. Güçlü, nitelikli ve özgün oluşturulmuş içerikleri uzman kadromuzla sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Web Sitenize Uzman Bakış Açısı

İçerik danışmanlığı sağlayan uzman kadromuz, sizin yapınızı, sektörünüzü ve hedef kitlenizi inceler, markanıza özel nitelikli içerikleri sunuyoruz. Nitelikli tabloyu oluşturarak stratejilerimizi sizlere sunuyoruz.

Uzman Desteği Alarak Zaman Kazanabilirsiniz

Elde ettiğimiz sektörel verilere dayanarak dijital kimliğinizi oluşturmak, içerik stratejinizi belirlemek ve yürütmek için içerik danışmanlığı hizmetimizi uzman kadromuzun deneyimiyle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uzman ekibimizin gerçekleştirdiği çalışmalarla performans ölçümlemesi iletiyor ve sizin zaman kazanmanıza destek oluyoruz.

İçerik Yazımı
Hedefe Yönelik İçerik Oluşturulması

Uzman ekibimiz sitenizin ihtiyacı olan her türlü yazılı içeriği ve daha fazlasını müşterilerimiz için üretiyoruz. Burada birçok kritere dikkat ediyoruz ve müşterilerimize kullanıcı odağında içerik yazımı gerçekleştiriyoruz.

Rakiplerinize Üstünlük Sağlayabilirsiniz

Müşterilerimize özel oluşturduğumuz strateji ile rakiplerinin de içerik çalışmalarını inceliyoruz. Ele aldığımız staratejimize ek olarak sektörel anlamda rakiplerin oluşturulmuş olduğu çalışmaları uzman ekibimiz analiz ederek, varolan stratejiye ek olarak revize işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Revize Çalışmalarında Kullanıcı Deneyimi Odaklı İçerik

Oluşturmuş olduğumuz içerik stratejisinde kullanıcı deneyimini de ele alıyoruz. Burada oluşturulacak tasarımı her yönüyle test ederek, ilerleyen süreçte yeniden tasarlanması işleminin önüne geçiyoruz. Müşterilerimize oluşturduğumuz içerik optimizasyonu ve stratejisi ile tam anlamıyla kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

İçerik Danışmanlığı 1
İçerik Danışmanlığı 2

Yeni İçeriklerin SEO Uyumunu Sağlama

İçerik optimizasyonu ve strateji oluşturma sürecinde SEO odaklı içeriğe yer vererek kısa sürede arama sonuçlar sayfasında dönüşüm elde etmenizi sağlıyoruz.

SEO odağında içerik stratejisi oluşturma

Yeni içeriğinizi kullanıcı odağında oluşturuyoruz.

Oluşturduğumuz içeriklerle kısa sürede dönüşüm elde etmenizi sağlıyoruz.

Varolan İçeriklerin SEO Optimizasyonu

Mevcut içeriklerinizin durumunu kontrol ediyoruz. İçerik stratejinizin doğru olması durumunda SEO açısından mevcut durumu inceleyip, analiz gerçekleştiriyoruz.

Doğru Anahtar Kelime Kullanımı

Mevcut içeriğinizde hedeflediğiniz anahtar kelimenin kontrolünü sağlıyoruz ve arama sonuçlar sayfasında daha iyi sıralanmanızı sağlıyoruz.

İçerik Özgünlüğünün Kontrolü

Mevcut içeriğiniz kopya olma durumunu kontrol ederek, diğer içeriklerle olan benzerlik oranını kontrol ediyoruz.

İçeriğinizin Kullanıcı Deneyimine Etkisi

Mevcut içeriğinizin kullanıcılar tarafından okunabilirliğini kontrol ederek çözüm önerilerimizi iletiyoruz.

İçeriğin SEO Görünürlüğü

İçeriğinizin hedeflenen anahtar kelime için arama sonuçlar sayfasındaki durumunu kontrol ederek, daha iyi konuma getirmek için çözüm önerileri iletiyoruz.

Trend Kelimelerin Takibi ve Analiz İle Yeni İçerik Stratejileri Oluşturma

hedef kitle profilinizi analiz ederek, içerik stratejisinin doğru oluşturulmasını ve yürütülmesini sağlıyoruz. Bu durum sizin hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Ayrıca trend kelimeleri takip ederek dönüşüm elde etmenizi ve güncel konularda içeriklere de yer vermeniz için çalışıyoruz.

Hedef kitleye ve sektöre yönelik içerik oluşturma.

Trend kelimelerin tespiti ve takip edilmesi.

Tasarımın daha iyi hale getirilmesi.

İçerik Danışmanlığı 3