Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1318 Görüntülenme

Sanat kursu ile ilgili bir site açmak istiyorum ancak bu Google'da ilk sayfada yer almalı. Bunun için ilk planlama aşamasındayım. Hosting firması olarak SEO hosting hizmeti veren bir firmayı tercih edeceğim gibi görünüyor. Sizden de hizmet almam durumunda hosting'den 1 adet A Class IP ve hesap almam yeterli olacak mıdır yoksa ilk açılışta en az 5-10 A Class IP satın alıp 1 ana site ve paravan siteler hazırlamamı mı önerirsiniz?

Teşekkürler

 • 1
 • 1
 • SEO Uyumlu Hosting Paketlerinin SEO'ya Faydası Var Mıdır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   21 Ağustos 2014, 21:20

   1

   SEO Hosting paketleri tek başına bir şey ifade etmemektedir. SEO hosting paketleri satın alınırken sadece IP değil, site içerisinde kuracağınız yapının da önemi çok fazladır. Burada hosting'i yapı olarak var sayar ve tüm planlarınızı hosting üzerinde kurgularsanız büyük bir hayal kırıklığı yaşarsınız...

   Hosting'in SEO için etkisi vardır fakat sadece hosting alınarak ilk sayfa hedefi doğru olmayacaktır. C-Class IP ve daha önce kullanılmamış yada kirletilmemiş bir IP bulur, bu IP üzerinden kaliteli bir site kurulumu yapar, sosyal medya ağırlıkta olmak üzere bir çok çalışmayı düzenlerseniz bu işlem daha doğru olacaktır.

   A-Class IP kolay bulunacak bir IP yapısı değildir...

  Cevapla

  SEO Uyumlu Hosting Paketlerinin SEO'ya Faydası Var Mıdır? Sorusunu Cevapla