SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

SEO için Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Olmalıdır ?

0
Mehmet Kaptan
Mehmet Kaptan
URL Uzantısı 4 sene önce 890 Görüntülenme

Merhaba,

WordPress kullanıyorum kalcı bağlantım asd.com/yazıismi , asd.com/kategori/yazıismi , asd.com/index.php/yazıismi hangisi olmalı yada bunlar dışında hangisi olmalı en çok ziyaretçiyi hangisi kazandırır aramalarda hangisi ile daha üstte çıkarım ?

asd.com/index.php/yazıismi şeklinde olan bir site gördüm diğer sitelerle aynı yazıyı yazmış pes 2016 sistem gereksinimlerini yazmış 1. 2. sırda çıkıyor index.php avantajmı

SEO için Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Olmalıdır ? için Yanıtlar

 • admin
  -1
  Admin 30 Haziran 2015, 10:54

  Merhaba Mehmet Bey,

  URL’de anahtar kelimelerinizin yer alması fayda sağlayacaktır fakat kategori altı kategori ürününü sergilemek için uzun URL kullanmak yerine var olan URL yapısını bozmadan Breadcrumbs kullanabilirsiniz. Yani SERP’te (arama sonuçlarında) hem daha kurallı görünmesine hemde daha kolay ziyaretçilerinizin ulaşmasına fayda sağlayacaktır.

  Anahtar kelime url ne kadar yakın ve yalın olursa o kadar etkili olacaktır. siteisminiz.com/anahtar-kelime en sağlıklı url yapısıdır.
  Sitenizin link uyum kontrolünü http://www.SEOhocasi.com/link-uyum-kontrolu/ bu araç ile sorgulayabilirsiniz.

  Anahtar kelimenizin yükselmesinde url yapısı önemlidir ancak bu sadece kriterlerden bir tanesidir. Site içi SEO hataları kusursuz ve kaliteli bir backlink yapısına sahip ise sizin sitenizin önünde yer alabilir.

Cevapla

SEO için Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Olmalıdır ? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla