Site İçi SEO Düzenlemeleri

Site içi SEO düzenlemeleri web sitenizde ki sayfaların SEO çalışmalarına uyumlu hale sayfalar haline getirme çalışmasıdır. Web siteniz detaylı analiz edilerek sayfalarınızda bulunan hatalar belirleniyor. Analizlerde belirlenen hatalar ve çalışma esnasında fark ettiğimiz diğer hataları da çözerek web sitenizde ki sayfaların %100 SEO uyumlu hale gelmesini sağlıyoruz.

Site İçi SEO İşlemleri

Firmamız Site içi SEO hizmeti konusunda siteniz içindeki SEO’ya direkt olarak etken eden önemli 40 – 50 kriteri incelemekte ve bunlardan hatalı veya eksik olanları düzelterek SEO için uygun bir hale getirmektedir. Google’ın yaptığı son algoritmalar bir web sitesinin site içi davranışlarına ve kodsal yapılarına çok dikkat etmektedir. Bu durum sadece Google için değil ziyaretçiler için de büyük bir öneme sahip olmaktadır. Firmamız tarafından yapılacak site içi SEO çalışması hem Google hemde ziyaretçi açısından daha doğal ve kaliteli bir altyapı oluşturmayı hedeflemektedir.

Site İçi SEO Analizi Ve Hedefleme

Sitenizin içerisindeki sağlığın çok önemli olduğunu ve hem ziyaretçi hem de Google tarafından çok dikkat edilen, PageSpeed Insights gibi araçlarda bir çok SEO kriterine etki eden unsur ortaya çıkmış, Panda algoritmasıyla site içi SEO’nun önemi git gide artmıştır.Site içi SEO planlaması yapılan sitede SEO kriterlerine etki eden, olumsuz biçim bulunduran ve arama motorlarıyla ziyaretçiler tarafından kolay anlaşılabilirlik ve temizlik site için uygulanacaktır.Bu çalışmalar içerisinde de site sağlığı konusunda önemli olan, site dışı çalışmalara etki edecek, sitenin sağlığı konusunda kritik durum arz eden tüm hatalar giderilecek ve sitenizin sağlığı en üst seviyelere çıkacaktır.Hedefleme yapılacak nokta ise sitenin ilk halinden çok daha stabil ve sağlıklı çalışmasını sağlamaktır. Sağlıklı bir temel ile Web dünyasında çok daha fazla görünür olabilirsiniz…

site içi optimizasyon 2
anahtar kelime görsel

Site İçi SEO Faydaları

  • Sitenizdeki kritik SEO hataları düzeltilir.
  • Google için önemli olan kodsal yapılar revize edilir.
  • Var olan JavaScript ve CSS dosyaları optimize edilir.
  • Site geneli için hızlandırma çalışmaları yapılır.
  • SEO için en uyumlu hale getirilir.
  • Çalışma 21 iş günü içerisinde tamamlanır.
  • Site etkileri 2 hafta boyunca izlenir.