icerik-pazarlamasi-1

Bir web uygulama geliştirme şirketinden daha fazlası olduğumuzdan, işinizi ölçeklendirmek ve büyütmek için motive olduk ve bunun için çalışmaktayız. Web uygulama geliştirme hizmetleri aracılığıyla tüm teknoloji ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olan güçlü bir yazılım geliştirme ortağıyız.

Web Uygulama Geliştirme Hizmetlerimiz

Optimum uyarlanabilirlik, ölçeklenebilirlik ve işlevsellik elde etmek için çevik uygulama geliştirme yöntemleri uyguluyoruz. Ekibimiz güvenilir, hızlı ve verimli özel web uygulamalarıyla iş zorluklarının üstesinden gelmeyi ve etkileyici çözümler sunmayı sağlar.

SaaS Uygulama Geliştirme

SaaS geliştiricilerimiz, iş büyüdükçe web uygulamanızın kapsamını genişletmenize olanak tanıyan güvenli ve çok kiracılı SaaS web çözümleri geliştiriyoruz.

Dijital Dönüşüm

Mevcut uygulamaların yeni teknolojilere platformlar arasında sorunsuz bir şekilde taşınmasıyla değişen iş ortamlarına uyum sağlayarak sıfır veri sızıntısı sağlıyoruz.

Back-end Geliştirme

Back-end web geliştiricilerimiz ölçeklenebilirlik sağlamak için mikro hizmet mimarisini, back-end barındırmak için AWS ve Azure gibi hizmetleri ve verileri güvenilir bir şekilde saklamak ve almak için SQL ve NoSQL veri tabanlarını kullanmaktayız.

Mobil Uygulama Geliştirme

Özellik odaklı hibrit ve yerel uygulamalar geliştirmek için en yeni mobil teknolojileri kullanıyoruz. Ekibimiz tarafından geliştirilen mobil uygulamalar, istemcilere ve müşterilerine ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sağlamak için oluşturulmuş, sağlam, ölçeklenebilir ve kullanıcı merkezlidir.

Front-end Geliştirme

Geliştiricilerimiz, React.js, Angular.js, Vue.js gibi yeniden kullanılabilir ve bileşen odaklı mimarisiyle tek sayfalık web uygulamaları oluşturuyoruz.

Aşamalı Web Uygulamaları

Hemen çıkma oranlarını azaltmak ve müşteri katılımını artırmak için duyarlı UX ve modern web API’leri ile mobile-first ve platformlar arası web uygulamalarını geliştirmekteyiz.

Özel Web Uygulaması

Uyumluluk, ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirlik sağlayan, farklı cihazlar ve tarayıcılarda tutarlı kullanıcı deneyimleri sağlayan özel web uygulamaları geliştirme konusunda oldukça uzmanız.

AI Uygulama Geliştirme

Öneri motorları oluşturmak, görüntü tanımayı uygulamak ve akıllı otomasyonu etkinleştirmek için AI ve tabanlı web uygulamalarını geliştiriyoruz.

Oluşturduğumuz Web Yazılımları

Girişimcilik Sistemleri

Sipariş, varlık ve süreç yönetimi sistemleri ile iş, iş akışınızın ayrılmaz bir parçası haline gelen diğer web tabanlı kurumsal uygulamaları yaratırız. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve kurumsal web uygulamalarımızın istikrarlı çalışması sayesinde, personeliniz günlük aktivitelerini tamamlama konusunda daha fazla konfor bulacak, aynı zamanda artırılmış performanslarının tadını çıkaracaksınız.

Web Portalları

SEO Hocası, şirket ve müşteri odaklı, ortak/satıcı, öğrenme, sağlık hizmetleri ve gerekli tüm işlevselliği ve kullanımı kolay bir şekilde birleştiren diğer web portalı türlerini geliştirmektedir. Tüm çoklu özelliklerin bağımsız olarak harika çalışmasını, sorunsuz bir şekilde koordine edilmesini ve kullanıcılarını bir bütün olarak bunaltmamasını sağlıyoruz.

E-Ticaret

İşletmenizin çevrimiçi varlığını geliştirmek için e-mağazalar ve B2B e-ticaret portalları oluşturuyoruz, geri ödeme hizmetleri uyguluyor, rezervasyon ve ödeme sistemlerini geliştiriyoruz.

Sektöre Özgü İş Çözümleri

Zengin endüstri bilgimiz, sağlık, bankacılık, perakende ve imalat sektörlerinde ticari zorlukları çözen çözümler sunmamızı sağlar. Müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışan SEO Hocası’nın BA’ları ihtiyaçlarını tanımlar ve etkili otomasyon aracı konseptleri tasarlar.

Özel tasarım logonuzu nasıl almak istersiniz?

Makine Öğrenme

Verilere dayalı kalıpları belirlemek, müşteri davranışını anlamak ve müşteri katılımını artırmak için makine öğrenimini kullanıyoruz.

Blockchain

Blockchain tabanlı web uygulamaları oluşturarak ufukları genişletiyoruz, daha iyi verimlilik elde ediyoruz ve akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan depolamanın gücünü kullanıyoruz.

Nesnelerin İnterneti

IoT’yi, kullanıcıların internet üzerindeki sensörler, kameralar ve diğer cihazlarla etkileşime girmesine olanak tanıyan kullanıcı etkileşimlerini ve front-end ara yüzlerini dönüştürmek için kullanıyoruz.

RPA

Kullanıcıların sıkıcı görevleri UI otomasyonuna dönüştürmelerine olanak tanıyan web uygulamalarına akıllı otomasyon eklemek için RPA araçlarını kullanıyoruz.

logo-tasarimi-1
icerik-pazarlamasi-1

Sınıfının en iyi teknolojilerini kullanarak, en iyi performansı gösteren web siteleri ve uygulamalar geliştirmekteyiz.

 

  E-ticaret uygulamalarının ve web sitelerinin geliştirilmesi ve bakımı,

  Duyarlı web sitesi geliştirme ve tasarımı,

  Kurumsal bilgi portallarının ve sosyal ağların geliştirilmesi ve bakımı,

  Ana sayfa görsel konsept tasarımı,

  Kurumsal web uygulamaları geliştirme,

  İçerik yönetimi çözümleri ve müşteri ilişkileri yönetimi sistemleri,

  Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) tasarımı,

  HTML5 web sitesi geliştirme,

  Platformlar arası geliştirme,

  Zengin Internet Uygulamaları (RIA) uygulaması.

Neden SEO Hocası’nı Tercih Etmelisiniz?

Güvenilir Yazılım

Daha iyi dönüşüm metrikleri sağlayan pürüzsüz, verimli ve güvenilir özel uygulamalar oluşturmak için titiz testler ve küresel standartlara uymayı içeren web uygulaması geliştirme hizmetleri sunmaktayız.

Çevik Uygulamalar

Çevik web tabanlı uygulama geliştirme uygulamalarımız ve yönlendirilen, çok yönlü ve çok işlevli ekiplerimiz tarafından hayata geçirilen risksiz ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

Son Teknoloji

Güncellenmiş teknoloji yığını ve deneyimli web geliştiricileri ile web uygulama geliştirme şirketimiz, müşterilerin pazara daha hızlı ulaşmalarına ve sürekli gelişen iş ortamına uyum sağlamalarına yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.

İyi Müşteri Deneyimi

Şık, aşamalı ve sohbet, konum paylaşımı ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikleri destekleyen uygulamalarla marka imajını birleştirmek için Müşteri etkileşimlerini geliştirmekteyiz.

logo-tasarimi-1