Web Tasarım Hizmetleri

Sonuç Olarak Büyüyen Kanıtlanmış Profesyonel Web Sitesi Tasarımları

Web Tasarım Hizmetleri
Web Tasarım Hizmetleri 1

Web siteniz tartışmasız en önemli pazarlama öğenizdir ve işinizi büyütmüyorsa, yeni bir pazarlama zamanı. Bunu düşün:

Çevrimiçi deneyimlerin% 93'ü bir arama motoruyla başlar.

Tüketicilerin% 63'ü sizi bulmak ve sizinle bağlantı kurmak için öncelikle şirketinizin web sitesini kullanır.

% 75'i bir şirketin web sitesi tasarımına dayanarak güvenilirliğini değerlendirdi.

Günümüz iş dünyasının dijital ortamında, her şirketin bir web sitesine ihtiyacı var - bu, haftada yedi gün, günde 24 saat sanal satış temsilciniz olarak görev yapıyor. Web siteniz mobil uyumlu değilse, eskiyse, ziyaretçileri olası satışlara dönüştürmüyorsa veya memnuniyetinize uymuyorsa, süreci kolaylaştıran bir şirketten profesyonel web sitesi tasarım hizmetlerine ihtiyacınız vardır. Bir web sitesinin yeniden tasarımına mı ihtiyacınız var? Biz de yapıyoruz! Daha fazla bilgi edinmek için aşağı kaydırın veya başlamak için aşağıdan bize ulaşın!

Özel Web Sitesi Tasarım Hizmetlerimiz

Küçük işletme web sitesi tasarımlarından büyük, kurumsal düzeyde projelere kadar, şirketiniz için özel bir çözümümüz var.

Özel Mobil Uyumlu Web Siteleri

Dünya mobil hale geldi; tüm web sitesi sorgularının% 50'sinden fazlası bir mobil cihazda gerçekleşiyor. Web siteniz bunu halledebilir mi? Web sitenizi mobil cihazlar düşünülerek tasarlıyoruz - en güncel mobil SEO uygulamaları için optimize edildi ve kodlandı.

Gizli Ücret Veya Web Sitesi Mülkiyet Müdürlüğü Yok

Bazı web tasarım şirketlerinin, ayrılırsanız, büyük bir ücret ödemeniz gerektiğini veya web sitenizi yanınıza almayacağınızı belirten sözleşme hükümleri vardır. Bizde durum böyle değil. Bir kez inşa edildiğinde,% 100 sizin.

Özel Wordpress Site Tasarım Hizmetleri

Tamamen özel veya en iyi dönüşüm şablonları kullanılarak tasarlanmış, şirketiniz için benzersiz bir web sitesi elde edersiniz. Karmaşıklığa bağlı olarak, genellikle WordPress kullanarak web siteleri oluştururuz. Web sitesi tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Landing Page Tasarımı Ve Optimizasyonu

Bir açılış sayfasının dönüştürülmesi için ne gerekir? Cevabı biliyoruz. Doğru bileşenler ve kopya ile sitenizin performansını artırabiliriz. Açılış sayfası tasarımı ve optimizasyon hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Website Copy Wright

Web siteniz, işletmeniz için 1 numaralı satış ve pazarlama aracınız olmalıdır. Web sitenizin kopyası en iyi satış konuşmanızı mı temsil ediyor? Web siteniz için ilgi çekici, SEO dostu bir kopya ve içeriğe ihtiyacınız varsa, anahtar teslim metin yazarlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin!

Satışa Yönlendiren Bir Web Sitesi Tasarımının Özellikleri

Rakiplerinizin neden daha iyi performans gösterdiğini mi merak ediyorsunuz? Büyük olasılıkla web siteleriyle ve bununla ne ilgisi var:

Web sitenizin görünür olması gerekiyor

Görünürlükten kastımız, Google gibi arama motorlarını kastediyoruz. Çevrimiçi deneyimlerin% 90'ından fazlası bir arama motoruyla başlar, bu nedenle web sitenizin en iyi arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulamaları için optimize edilmesi gerekir. Web sitesi tasarım şirketimizi seçtiğinizde, SEO için optimize edilmiş bir web sitenizin olduğu garanti edilir.

Web sitenizin mobil uyumlu olması gerekir

ABD'deki tüm çevrimiçi trafiğin% 57'si artık akıllı telefonlardan ve tabletlerden geliyor ve kullanıcıların% 57'si, kötü tasarlanmış bir mobil siteye sahip bir işletme önermeyeceklerini söylüyor. Bu sizi ikna etmek için yeterli değilse Google, mobil web sitelerini de arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda yer almaktadır.

Web sitenizin güvenli olması gerekiyor

Veri ihlalleri ve saldırıya uğramış tüketici bilgileri son zamanlarda büyük tartışma konuları olmuştur - ve web sitenizin ziyaretçileri bunu biliyor. Web sitenizde kullanıcıların kişisel bilgileri doldurabilecekleri bir yer varsa (yalnızca bir telefon numarası ve e-posta adresi olsa bile) güvenli olması gerekir. Google, arama sonuçlarında güvenli web sitelerini de tercih eder.

Web sitenizin hızlı olması gerekir

Web sitesi ziyaretçilerinin üç saniye içinde sitenizde bir şey olduğunu görmesi gerekir. Değilse,% 40'ı ayrılacak ve başka bir web sitesine gidecek. Bir saniyelik gecikme bile dönüşümlerde% 7 azalmaya neden olabilir.

Web sitenizin en iyi kullanıcı deneyimine ihtiyacı var

Sayfanız yüklendikten sonra kullanıcılar 0,5 saniyede açılmasını beklemekteler. Özellikle mobil bir cihazdan kolay ve hızlı bir şekilde bilgi bulabilmeyi bekliyorlar.

Web Tasarım Hizmetleri 2
Web Tasarım Hizmetleri 3

Şirketler Profesyonel Web Tasarım Hizmetlerimizi Neden Seviyor?

Web tasarım şirketleri söz konusu olduğunda birçok seçeneğiniz var, neden bizi seçmelisiniz? Bir işletme sahibi olarak web sitenizin sizin için çalışması gerekir. SEO Hocası özel, satış odaklı web tasarımları konusunda uzmanlaşmıştır. Çalışmalarımız, son derece özelleştirilmiş, kurumsal düzeyde web portallarından küçük işletmeler için web tasarım hizmetlerine kadar uzanır; beğendiğiniz bir şey bulacağınızı garanti ederiz.

Tasarımdan içeriğe, ekibimiz size anahtar teslim bir web sitesi sunmak için her şeyi halledecektir:

Barındırma ve kodlama

Web sitesi tasarımı

Gelişmiş analiz izleme

SEO hizmeti

Mevcut içerik içe aktarma

Aday müşteri formu oluşturma ve izleme

Tüm tarayıcılarda ve cihazlarda web sitesi uyumluluğu

Sosyal medya sayfalarıyla entegrasyon

XML site haritası oluşturma ve gönderme. Ve dahası!

Web Sitesi Tasarım Hizmetleri Maliyeti Nedir?

Çok karşılaştığımız bir soru, "Web sitesinin maliyeti nedir?"
Gerçekten, hemen hemen her fiyata web siteleri bulabilirsiniz - ancak sizin için özel ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Bir web sitesinin maliyetine neler girer:

Hosting

Bu, web siteniz için internette yer sağlayan hizmet veya şirkettir. Barındırma sağlayıcıları arasında WPEngine (bir WordPress web siteniz varsa önerimiz), GoDaddy, InMotion ve diğerleri bulunur.

Domain

Bu, www.sirketiniz.com olarak gösterilir ve genellikle yıllık bir ödemedir.

Tasarım

Bazı tasarımlar ücretsizdir, diğerleri maliyetlidir.

Eklentiler ve uzantılar

Genellikle, ne kadar fazla eklenti isterseniz, bir web sitesi o kadar pahalı olur.

Tasarımın karmaşıklığı

Web siteniz ne kadar özelleştirilmiş olursa, o kadar pahalı olacaktır.

Web Tasarım Hizmetleri 4
Web Tasarım Hizmetleri 5

İyi bir web sitesi tasarım ajansı, işiniz için web sitesinin en iyi türünü bulmanıza yardımcı olacaktır. Önemli olan, web sitenizin güzel, düşünceli bir şekilde düzenlenmiş ve potansiyel müşteri odaklı olmasıdır.

Modern müşterinin beklentilerini karşılamak için sürekli güncellemeniz gerekir. Çoğu web sitesi tasarımı sadece 2-5 yıllık bir ömre sahiptir.

SEO Hocası gibi profesyonel bir web tasarım ve pazarlama şirketi bu konuda yardımcı olabilir. Tasarımlarımıza rehberlik etmek için yıllarca veri kullandığımızdan bahsettik mi? Yüksek performanslı, potansiyel müşterilere yönelik bir web sitesi oluşturacağımızın güvencesini verebiliriz.