Twitter Reklamları

Ürününüzün ya da hizmetinizin reklamını yapmak için neden sınırlı sosyal platformlarına güvenmeniz gereksin? Twitter reklamları sizlere daha fazla trafik, işletmeniz için daha fazla potansiyel müşteri ve dönüşüm getirir.

Twitter Reklamları
Twitter Reklamları
Müşteri Etkileşimi

İyi oluşturulmuş reklamlar aracılığıyla müşterileri işletmenize dahil etmek her zaman önceliğimizdir. Bizler müşterilerinizle daha fazla etkileşimde olun diye çeşitli stratejiler oluşturmaktayız.

Kitleyi Araştırın ve Hedefleyin

Twitter reklamlarını kitleyi hedeflemeden yayınlamanın bir yararı yoktur. Hedef kitlenize yönelik derin araştırmalar yapıyoruz ve bunları, işletme satışlarınızı arttırmak için kullanıyoruz.

Açılış Sayfası Geliştirme

Twitter reklamlarını etkili hale getirmek için mükemmel bir açılış sayfasına sahip olmanız gerekir. Müşterilerinize daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için twitter reklamlarınızı açılış sayfanızın içeriğiyle eşleştiriyoruz.

Kampanya Optimizasyonu ve Yönetimi

Kampanya verimliliğini korumak için zamanında optimize edilmiştir. Bütçe yönetimi ve teklif yönetimi için planlama yapılır. YG’yi artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirilir.

Kampanyanın Uyarlanması

Her kampanya belirli bir hedefe ulaşmak için tasarlanmıştır. İşletmenin maksimum trafik ve potansiyel satış sağlamak için iş gereksinimine göre zamanında uyarlanması gerekir.

Reklam Metni Testi

Twitter reklamlarının etkinliğini artırmak için gerçekten bu testi yapmak oldukça yararlıdır. Test ederek, reklamın istenmeyen öğelerini ortadan kaldırır ve daha fazla potansiyel müşteri elde etmek için kalitesini iyileştiririz.

Twitter Reklamlarının Avantajları

Twitter reklamcılığı yeni takipçiler edinmenize, web sitesi ziyaretlerini artırmanıza, uygulama yüklemelerini artırmanıza, yeni potansiyel müşteriler almanıza ve video görüntülemelerini artırmanıza yardımcı olabilir.

Derinlemesine Rekabet Analizi

Twitter reklamcılık planlarınıza ve rakiplerinizin planlarına kapsamlı bir şekilde bakıyoruz. Sektörünüzü veya iş alanınızı inceliyoruz ve hizmetlerinizi pazarlamanızın öne çıkmasını sağlamak için yeni pazarlama yöntemleri buluyoruz.

Reklam Çeşitleri

Herhangi bir zamanda birden çok reklam türünün nasıl yürütüleceğini biliyoruz. Ayrıca A / B testinde de başarılıyız ve Twitter pazarlama kampanyalarınızda en etkili reklamların yayınlanmaya devam etmesini sağlamak için bunu zamanında yapıyoruz.

Reklam Hedefleme

Twitter çeşitli reklam hedefleme seçenekleri sunar, ancak tam potansiyellerini kullanmak çok az kişinin sahip olduğu bir beceridir. SEO Hocası’nda, reklamlarınızı ürün veya hizmetiniz için olası satışlara dönüşen özel kitlelere hassas bir şekilde hedefleyebilen yetenekli ekiplerimiz var.

Zamanında Raporlama

Size Twitter reklam kampanyalarınız hakkında zengin bilgiler içeren güncel raporlar sunuyoruz. Raporlarımız ve analizlerimizle her bir kampanyanın iş hedeflerinizi nasıl gerçekleştirdiğini ve karşıladığını kendiniz görebilirsiniz.

Twitter Reklamları 1
Twitter Reklamları 2

Twitter Reklamlarını tercih etmeniz için dört neden:

İşletmenize uyacak şekilde oluşturulmuş bir bütçeyle markalı reklamları keşfedin.

Birden çok alanda yeni kullanıcılara ulaşın,

Marka bilinirliğini artırın.

Ayrıntılı katılım raporlarıyla büyümenizi ölçün.

Çalışma tekniğimiz diğerlerinden neden farklı?

Tamamıyla ilk adımdan beri odaklanarak, maksimum satış elde etmek için doğru kitleyi seçtik.

Reklamı daha etkili hale getirmek için doğru ve popüler anahtar kelimeleri kullanmaya önem veriyoruz.

Kampanya için her gün benzersiz tweetleri kullanarak, kullanıcının dikkatini çekmek için her zaman yüksek önceliğimizdir.

Promosyon tweetlerini kullanmak için her zaman doğru zamanlamaları seçeriz ve daha fazla trafik çekmek için kitleyi hedefleriz.

Kampanyaları, son gelişmelere ve işletmenin daha fazla kullanıcıyla etkileşime geçme gereksinimine göre uyarlamaya inanıyoruz.

Her türlü başarısızlığı önlemek ve işletmeden maksimum potansiyel müşteri elde etmek için uygun reklam yönetimi stratejilerini oluşturuyoruz.

Twitter Reklamları 3