icerik-pazarlamasi-1

SEO Hocası, oldukça fazla markaya hizmet veren bir medya planlama ve satın alma hizmeti sunan ajanstır. Uzun yılları aşkın medya tecrübesi ve medya yöneticileriyle ilişkilerle desteklenen %100 bağımsız bir reklam ajansıyız. Müşterilerinizin markanıza birden fazla temas noktasında maruz kalmasını sağlamak için geleneksel medya, dijital medya ve sosyal medyayı bir araya getirmeye bütünsel bir yaklaşım sunmaktayız. Stratejilerimiz tüm medya satın alma ve planlama faaliyetimizi gerçekleştiriyor. Medya satın alımlarınızdan hiçbirini dış kaynak kullanmıyoruz, bu yüzden kiminle ve ne ile uğraştığınızı tam olarak biliyorsunuz. Medya harcamanızı arttırmanıza gerek kalmayacak. Sadece daha iyi getiri elde edeceksiniz. Gücümüz, ulusal medya satın alma gücüne erişim sağlarken, medya satın alma ve medya planlama ihtiyaçlarınızı kişiselleştirilmiş, yerelleştirilmiş bir şekilde sunma becerimizdedir.

Her gün medya planlama ve satın alması gerçekleştiriyoruz. Bugün daha iyi yatırım getirisi elde etmeye başladığınız gün olabilir mi?

Medya Araştırması

Kapsamlı medya araştırması, kampanya başarınızın temelini oluşturmaktadır. SEO Hocası da medya fırsatlarını derinlemesine anlamamız müşterilerimiz için daha iyi yerleşim ve daha iyi yatırım getirisi sağlar. Müşterilerimize son derece hedefli medya fırsatları sunmak için bağımsız medya araştırma şirketleriyle beraber işlerimizi yürütmekteyiz. Strateji ekinimiz, kampanyanız için doğru taktik yaklaşımı geliştirmek için onlarca yıllık deneyimi ve gerçek verileri kullanmaktadır.

features-img
SEO Hocası, kampanyanızın sonuçlarını güçlendirmek için doğru verileri sunar.
sikayet_kaldirma-slider

Medya Stratejisi

Yanlış reklam stratejisine harcadığınız ücretleri düşünmek için bir dakikanızı ayırın. SEO Hocası ile beraber yatırım getirinizi optimize etmenin zamanı geldi.

Her ücret ne kadar önemliyse ve medya harcamanıza geri dönüş yapmanız gerektiğinde, akıllı bir medya stratejisi tüm farkı yaratacaktır. Reklam sektöründe yıllarca süren ve güçlü medya ilişkileri ile ekibimiz, reklam kampanyanız için mükemmel stratejisi oluşturabilir. SEO Hocası’ndaki fark işte bu. Sonuç elde etmek ve yatırım getirisini arttırmak için her kampanya stratejisinin dikkatli bir şekilde hazırlanması gerektiğine inanıyoruz. Kolay yerleştirme yerine doğru yerleşimi bulmak için zaman harcamanıza gerek yok, biz bunu sizlere sağlıyoruz.

Medya Stratejisine Yaklaşımımız

  Kitlenizi belirleyin,

  Unutulmaz reklamlar oluşturun,

  En uygun maliyetli yerleşimi kilitleme.

İlgi çekici reklam öğesiyle birleştirilen en iyi medya stratejileri, özellikle medya için dile getirilen tek tip bir mesaj getirir. Bizim medya stratejisti ve yaratıcı yönetmeni kavramı tamamlanması için kampanyanıza yatırım olacaktır. Stratejilerimiz size dürüst, şeffaf ve veriye dayalı tavsiyeler verecektir. Kampanya YG’niz için büyük bir reklam ajans havuzundaki küçük balıklar gibi davranılmasından daha büyük bir risk yoktur. SEO Hocası’nda her müşterinin uzman ekibimize erişimi, iletişim kurma şansı vardır.

Entegre dijital ve geleneksel medya stratejileri

Televizyon kampanya stratejisi

Sinema kampanya stratejisi

Radyo kampanya stratejisi

Gazeteler kampanya stratejisi

Dergi kampanya stratejisi

Ev dışı medya (OOH)

Dijital medya kampanya stratejisi

haber kaldirma 1

Reklam Harcamalarını değil, YG’yi artırın!

icerik-pazarlamasi-1

Medya Planlaması

Medya planlama ve satın alma işlemleriniz deneyimli ellere emanet. Yıllar sonra etkili medya oynatıcılarıyla el sıkıştık. “Tarafsız Medya” yaklaşımımız, ortak medya yayınlarını kampanyalarınıza aktarmayacağımız anlamına gelir. %100 markanız için en iyi yerleşimleri satın almaya odaklanıyoruz. Büyük bir anlaşma gibi gelmeyebilir, ancak bu size en iyi yerleşimi, en iyi fiyata alabileceğimiz anlamına gelir. Ve bu oldukça büyük bir anlaşmadır.

Medya Planlamasına Benzersiz Yaklaşımımız

Sizinle yakın istişare halinde kitlenizi araştırdık, showtopper reklamı geliştirdik ve pazara gitmeye hazır olduğunuzdan emin olduk. Medya planlamacıları ekibimiz, optimum bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olmak için uzmanlıklarını kullanır.

Hedefimiz: Daha düşük müşteri edinme maliyetleri ile size daha fazla erişim sağlamak

Tamamen bağımsız, tam hizmet veren bir reklam ajansı olan SEO Hocası, dürüst ve şeffaf medya planlama ve satın alma hizmetleri sunmaktadır. Elbette, yatırımınız için en iyi değeri sunmak üzere geniş medya uzmanları ağımızdan yararlanıyoruz, ancak kampanya kalitesinden asla ödün vermiyoruz.

Reklam harcamanızı artırmayın, sizin için çalışma şeklinizi değiştirelim.

Doğru medya yerleşimlerinde en iyi oranları elde etmenizi sağlamak için tarafınızdan profesyonel bir müzakereciyle birlikte satın alma gücümüze erişebilirsiniz. Birden fazla doğrudan medya temsilcisini yönettiğiniz ve en iyi anlaşmayı elde etmenizi umduğunuz günlerin artık kapıda. Yanınızda işinde profesyonel bir ekip bulunuyor.

SEO Hocası’nda medya planlamacılarımız yıllardır var olan bir deneyime sahiptir. Yani nasıl pazarlık yapacağımızı biliyoruz. Size ekstra avantajlar, bonus yerleşimler ve daha iyi bir değer yakalayabileceğimizi biliyoruz. Müşterilerimiz için sıkı oynamaktan korkmuyoruz.

haber kaldirma 1
Medya planlamanızı tahmin etmeyi bırakın ve daha iyi satın almaya başlayın, en uygun yerleşimle daha büyük bir kitleye ulaşın.
icerik-pazarlamasi-1

Medya Satın Alma

Tamamen akredite edilmiş ve dürüstlük konusunda bir üne sahip olan SEO Hocası, reklam endüstrilerinde saygın bir liderdir. Geleneksel medya satın alma ve dijital medya satın alma yaklaşımımız uygulamalıdır. Herhangi bir pazarda medya satın alımını dışarıdan tedarik etmiyoruz. Orta bir adama veya takas odası satın alan bir medyaya ihtiyacımız yok. Nerede büyümek istediğinize bakılmaksızın mümkün olan en iyi yerleşimi, mümkün olan en iyi oranda güvence altına alabiliriz. Medya alıcınızı tanıyın. Kampanyanızı, kendi pazarlama ekibinizin bir parçası gibi, dürüst ve dürüst bir şekilde tartışmak için telefonu alın – tam hizmet veren bir reklamcılık ve medya satın alma ajansınız olabiliriz.

Ulusal satın alma gücü, uygulamalı strateji geliştirme, orta dam ücretleri yok. SEO Hocası, bir sonraki kampanyanız için tek seçimdir.

Medya planlama ve satın alma SEO Hocası’yla sadece başlangıç!

Yerleşimin için bir medya planlayıcısı ve alıcı ve ardından kampanya varlıkları için ayrı bir reklam ajansı kullandığınızda, yalnızca iş yükünüzü iki katına çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda pazara girme konusunda tutarsız bir mesajla karşılaşabilirsiniz. Veya başka bir deyişle, reklam yatırımınızdan düşük getiri riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Sadece tam hizmet veren bir medya ajansı size kusursuz çözümler sunabilir.

Yatırımınız birden fazla ajansa veya satış noktasına yayılmak için çok önemlidir. Hedef kitlenizin her bir alt kümesi için uzmanlıkla uyarlanmış, özenle hazırlanmış, tutarlı bir mesaja ihtiyacınız vardır. SEO Hocası bunu gerçekleştirerek, toplu medya satın alma gücü ve butik stil danışmanlığı ile yaratıcı tasarımlar sunabilir.

haber kaldirma 1