Logo Tasarımı

Eşsiz Marka Kimliğinizi Özel Logo Tasarımımızla Yükseltin

Logo Tasarımı
Logo Tasarımı

Profesyonel Logo Tasarımımızla Markanızı Zirvelere Taşıyın

Unutulmaz

Dijital dünyada istikrarlı bir ilerleme sağlayabilmek için, kullanıcıların aklında daha uzun süre kalmanız için iyi bir logoya sahip olmanız gerekmektedir. Bizler bunu sağlayabiliriz. Logo tasarım ajansımız, logolara yaratıcı bir görünümüz kazandırıyor ve sadece kullanıcıların dikkatini çekmekle kalmıyor, aynı zamanda onları kalitemiz hakkında yavaş yavaş ikna etmek ve potansiyel bir müşteriye dönüştürmek için akılda kalmanıza dikkat etmekteyiz.

Uzun ömürlü

Logonuzu sık sık değiştirmek itibarınız için iyi olmayacaktır. Zamanla kullanıcıların aklına gelebiliyor olmanız gerekiyor, yıllar geçse de logonuz benzersiz olmalıdır. Logo tasarımcılarımız tarafından oluşturulan logolar, daha uzun süre ayakta kalabilmekte. Tamamen yeni trendlere dayanarak yaratılmazlar çünkü; trendler gelip geçebilir ancak saf bağlılık, yaratıcılık ve geleneksel yöntemlerin tamamıyla oluşturulmalıdır. Logo tasarımımız da yeniliğin zirvesini hedeflemekteyiz.

Logo Tasarımı ve Markalama

Logo tasarımı hizmetimizin öne çıkan üç özelliği; stratejik, kavramsal ve yaratıcı olmaktır. Sizlere marka bilinirliğinizi oluşturacak uygun ve mükemmel logolar sunmaktayız. Alıcının kişiliğini hedefleyerek anında etkilenen çevrimiçi kullanıcılar üzerinde psikolojik etki bırakıyoruz. Çalışmalarımız eşsiz bir profesyonellik seviyesi göstermektedir.

Çok yönlü

Logonuzu tasarımlarken, tasarımdaki sağlam ve çok yönlülük ve benzersizliği sağlamaya çalışmaktayız. Logonuzu sosyal medya resmi gibi küçük boyutlarda ya da reklam panoları gibi büyük boyutlarda da kullanabileceğiniz gibi birçok farklı platformda amacına mükemmel bir şekilde hizmet edeceğini düşünerek tasarlamaktayız. Tasarımlarımız taze bir görünüme ve yenilikçi bir ekrana sahiptir. Ayrıca minimalistten tipografiye kadar herhangi bir logo yapımı kategorisinde kusursuz yatırım sağlamaktayız.

Benzersiz

Benzersiz olmak, tasarımcılarımızın en büyük kaygı kaynağıdır. Tasarım özelliklerine farklı bir marka sesi katmak için kilometrelerce yürümekteyiz. Çalışmalarımız yeni bir görünümü yansıtabilmek adına farklı tasarım ögelerini seçmekten en uygun renkleri seçmeye kadar özenle işimizi yapmaktayız.

Özel tasarım logonuzu nasıl almak istersiniz?

İşletmeniz hakkında açıklama yapın

İnteraktif kısa sistemimiz düşünceleri kelimelere dökmenize yardımcı olur. Ne kadar açıklayıcı olursanız, o kadar iyi bir logo alırsınız.

Birden fazla tasarım al

Sınırsız tasarıma sahip olmak varken neden bir veya iki tasarıma sahipsin? Tasarımcılarımız yaratıcılıklarını sizlere sayısız tasarımla sunmaktadır.

En iyisini seç

Bir logoyu sevdiniz mi? Sadece sevmeye odaklanmayın, marka imajınızı düşünün. Beğendiğiniz logo için telif hakkı ve kaynak dosyalarını sizin için postalanmasını isteyiniz.

Logo Tasarımı 1
Bizi Diğer Logo Tasarım Şirketlerinden Eşsiz Kılan Nedir?

Pazardaki en iyi logo tasarım hizmeti sunan şirket olma çabalarımızda, sizi yalnızca estetik çekicilikle değil aynı zamanda işletmeniz için de benzersiz bir değer olarak da marka bilinirliğinizi etkileyecek logolar sağlayabiliriz.

Logo Tasarımı 2

Ve tam olarak sizlere sunduğumuz şey;

Platformumuz, tüm tasarım gereksinimlerinizi karşılamak ve üzerinde sanatçılığını yapmanız için birden fazla tasarımcıyla çalışmaktayız. Bu tasarımcıların her biri size harika logolar sunacaktır. Sizler ise oluşturulan logolardan en iyisini seçecek ve sadece onun için ödeme yapacaksınız.

Profesyonel Tasarımcıların İş Logo Tasarımı Hizmetleri

Sadece logo tasarlamıyoruz; işletmeler için, sektörün geri kalanında ayrı durmanın yollarını en uygun ve en cazip kılan işletmeler için görsel kimlikler tasarlamaktayız.

Logo Tasarımı 3
Ne tür bir logo tasarımı yapmaktayız?

Yıllar geçtikçe, müşterilerimizin en zorlayıcı tasarım gereksinimlerini bile karşıladık, çok geniş bir iş dikey portföyünden inanılmaz benzersiz işler çıkardık ve bizleri destekleyen müşterilerle karşılaştık. Onlara durmaksızın yardım etmeye yönelik hizmet çalışmalarımız;

Monogram Logosu

Monogram logoları, bazen üçlü bazen de ikili kombinasyonlar kullanılarak çıkarılmaktadır. İzlenim ve imaj bırakmak isteyenler için en iyisidir.

Soyut logosu

İşinizi temsil eden geometrik bir şekil kullanılarak soyut bir logo yapılır. Soyut ve geometrik şekiller müşterinin marka imajını yaratmak için en iyi seçenektir. Herhangi bir işletme bu tür logoyu seçebilir.

Maskot Logosu

Markanızı temsil eden resimli bir karakter kullanılarak yapılmaktadır. Bu tür bir logo kullanımı eğlenceli olabilir ve markanızın sözcüsü olarak işlev görmektedir. Müşterileriyle bir aile olmak isteyen bir işletme için bu logo tercih edilebilir.

Logo Tasarımı 4

Bunlar etkileyici ve katma değere sahip değil mi?

Bu tam olarak bizim söylediğimiz bir şey değil; tekrar tekrar bizlere başvuran, sadık ve son derece memnun olan müşterilerimizin söylediği şey budur. Müşterilerimize en iyi tasarım hizmetleri ile hizmet etmenin büyük şemasında, sadece yaratıcı ve radikal yaklaşımımızla sınırlı değiliz. Bunun yerine, her biriyle tavsiye edilmekteyiz;

İnanılmaz derece yaratıcı ve profesyonel logo tasarımı,

Eşsiz hizmet ve herkes için özel logo tasarım planları,

Yıllara dayanan logo tasarım deneyimi,

Tavizsiz kalite güvencesi için kalite sistemleri,

İşletmenin kapsamına ve niteliğine uygun benzersiz tasarım ögeleri.

Logo Tasarımı Fiyatlarımız

1000/aylık*

Uzman Tasarımcı/lar : 1

HQ Tasarımları : 1

Revizyon Turları : 2

Teslim Gün/ler : 3

Tam Telif Hakkı Sahipliği

Vektör Kaynak Dosyaları

3D Mockups

Özel Proje Yöneticisi

Özel Kalite Analisti

Özel Müşteri Desteği

-20%

1500/aylık*

Uzman Tasarımcı/lar : 1

HQ Tasarımları : 2

Revizyon Turları : 4

Teslim Gün/ler : 2

Tam Telif Hakkı Sahipliği

Vektör Kaynak Dosyaları

3D Mockups

Özel Proje Yöneticisi

Özel Kalite Analisti

Özel Müşteri Desteği

-50%

2500/aylık*

Uzman Tasarımcı/lar : 2

HQ Tasarımları : 4

Revizyon Turları : 7

Teslim Gün/ler : 2

Tam Telif Hakkı Sahipliği

Vektör Kaynak Dosyaları

3D Mockups

Özel Proje Yöneticisi

Özel Kalite Analisti

Özel Müşteri Desteği

Son projeler

Neler yaptık?

SquareHub
İnsan Kaynakları Dergisi
Enter
Marketplace Platformu
GreenGrid
Kozmetik, Anne & Bebek
Spoir
Kurumsal Eğitimler
Sıkça Sorulan Sorular
Logomu kim tasarlayacak?

Sizin için etkileyici logolar sunmak için iyi donanımlı ve deneyimli sayısız serbest logo tasarımcımız var. Sizin için çevrimiçi web sitesi logoları oluşturan birçok tasarımcıya sahip olacaksınız ve ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata ucuz ve uygun fiyatla seçebileceksiniz.

İyi logo tasarımını nasıl seçebilirim?
Etkileyici bir logo her zaman temiz, kesin ve basit olmalı ve estetik tercihlerinizi karşılamalıdır. Logonun işletmenizin niteliğini ve kapsamını yansıttığından emin olun. Örneğin, bir teknoloji şirketi iseniz, logonun çevrimiçi ve çevrimdışı işlerinizle ilgili bir fikir gönderebildiğinden emin olun.
İşimi daha iyi bir logo ile nasıl büyütebilirim?
Logo, işinizi her zaman her yerde temsil edecek olduğu için, her zaman işinize özel ve benzersiz olmalıdır. Bu, işinizi izleyiciye tanıtmanın ilk ve en basit yoludur. Potansiyel müşterilerinizin, müşterilerinizin ve tüm paydaşlarınızın işinizi diğer oyunculardan ayıran logosu.
Logo tasarımım için renklendirme ne olmalı?

Piyasadaki güvenilir bir logo tasarım şirketi olarak, en iyi renklendirmenin üstteki iki veya üçün bir kombinasyonu olması gerektiğini söyleyebiliriz. Logonun rengi, işletmeniz ve kişiliğinizle iyi sonuç almalıdır. Bir web sitesi veya iş logosu tasarlarken güvenmeniz gereken bazı genel renkler vardır. Ancak, tasarımlara ve logolara gelince, renklendirmeyle ilgili hiçbir kural bulunmadığını hatırlamakta fayda var.

İş logomu sizinle nasıl tasarlayabilirim?

Logo tasarım spesifikasyonlarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda paylaşabilir ve bunlara dayanarak serbest çalışanlarımız üzerinde çalışabilirsiniz. İşletmeniz ve kişiliği hakkında hacimler konuşabilen en etkileyici ve çarpıcı logoları arıyorsanız, platformumuza güvenin ve şaşırtın.

Logo Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular