Linkedin Reklamları

LinkedIn’i güçlü reklamlarla hedeflemekte olduğunuz satışları yaratma makinesine dönüştürün.

Linkedin Reklamları
Linkedin Reklamları 1

Çoğu şirket doğru yapıldığında, sosyal medyanın satışları artırma için güçlü bir araç olabileceğini fark etti. Ama sorun şu ki; çoğu zaman şirketler sosyal medya kampanyalarından nasıl sonuç alabilecekleri konusunda gerçek bir fikre sahip olamamaktadırlar. LinkedIn reklamları hizmetlerimize, satışları artırmanıza ve yüksek hedefli potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olmak için sosyal medyayı B2B reklamcılık çabalarınızın geri kalanıyla entegre edebiliriz.

LinkedIn, müşterileri olma olasılığı yüksek olan yüksek kaliteli müşteriler için farkındalık yaratan bir B2B ağ aracı olarak mükemmeldir. Yardımımızla, karar vericileri kendi sektörlerine, şirketlerin büyüklüğüne veya özel konulara olan ilgilerine göre hedefleyerek LinkedIn’in tüm potansiyelinden yararlanabilirsiniz. Bu beklentileri daha doğal bir şekilde bulmanıza ve bunlarla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan stratejiler geliştirmekteyiz.

LinkedIn Reklamlarımız Nasıl Çalışıyor?
LinkedIn Reklam Stratejisi

LinkedIn ajansımızın işletmeniz için yapacağı ilk şey, işletmeniz için özel bir strateji geliştirmektir. Hedeflerinize göre yayınlayacak en iyi LinkedIn reklam türünü sizler için belirleyeceğiz.

LinkedIn Reklam Geliştirme

Üzerinde çalışmakta olduğumuz bir diğer kriter ise LinkedIn reklamlarımızı geliştirmektir. İncelemeniz ve onaylamanız için sizlere LinkedIn reklamlarınızın taslaklarını oluşturarak iletiyoruz, onayınızın ardından LinkedIn reklam kampanyanız başlatılacaktır.

LinkedIn Reklam İzleme

LinkedIn reklamcılık uzmanlarımız, LinkedIn kampanyanızın durumu haftalık olarak izleyecekler. Reklam bütçenizi takip edecek ve kampanyanızın ilerleyişini takip edeceklerdir.

LinkedIn Reklam Optimizasyonu

LinkedIn reklam başarısı, LinkedIn reklamlarınızın etkin optimizasyona bağlıdır. Ajansımız, kampanyanızın analizini takip etme ve performansı artırmak için veriye dayalı kararlar verme konusunda oldukça deneyimlidir.

LinkedIn Raporlama

Her ay LinkedIn reklam ekibimiz sizlere aylık raporlar sunacaklardır. LinkedIn reklamlarınızın toplam yatırım getirisini ölçmenize yardımcı olacaktır. Kampanyanızın nasıl performans gösterdiğini anladığınızdan emin olmak için sizinle birlikte raporları da inceleyeceğiz.

Linkedin Reklamları 2

Önemli Nokta: LinkedIn Reklamları Hizmeti

LinkedIn reklam hizmetlerimizin amacı, işletmeniz için satışlara yol açan trafiği artırmaktır. Bunu ise birkaç şekilde gerçekleştiriyoruz:

LinkedIn reklamlarından web trafiğini artırma,

LinkedIn reklamlarından olası satışlar,

LinkedIn reklamlarına erişimin artırılması,

Markanızın genel bilincini artırma.

LinkedIn Reklamları Neden Tercih Edilmelidir?

Dünyanın en büyük (500 milyon güçlü) profesyonel iş kitlesi olarak tanıtılan LinkedIn, B2B potansiyel müşteri üretimi için NUMBER ONE platformudur. Google AdWords (Kaynak: Hubspot) ile karşılaştırıldığında bile yine de yükseliyor.

Yüksek Kalitede Kitle

Sizin farkınızda olmanız gereken noktalardan bir tanesi kesinlikle bu adımdır. Kitleniz zaten sizleri görmek istediği için yalnızca dönüşüm başına maliyet LinkedIn reklam potansiyelleri için inanılmaz derecede düşüktür.

Düşük Minimum Günlük Bütçe

LinkedIn’deki minimum günlük bütçe, Facebook’un minimum 5$’ına kıyasla sadece 2$’dır ve bu her işletme için hem uygun fiyatlı hem de ölçeklenebilir hale gelmektedir.

Geliştirilmiş Uzun Süreli Katılım

Her reklam hemen dönüşüm sağlamaz, ancak özel LinkedIn reklamları, dönüşümden önce marka bilinirliğini artırır ve geniş katılımı teşvik eder.

Performans İçin Ödeme

Google ADS’e benzer şekilde, LinkedIn reklamcılık platformu da IMPRESSIONS yerine CLICKS için ödeme yapmanıza olanak tanıyan “sizin hangi ödeme modelini seçersiniz” şeklinde bir model oluşturdu.

Sürekli Büyüyen Kitle

LinkedIn diğer sosyal medya platformlarının gözünde henüz bir bebek olarak görülse de, her geçen gün büyümektedir. Bu nedenle sürekli gelişmekte olan bir platformda reklam çıkmanız size artısı olacaktır.

Yerel Reklamcılık Modeli

Ücretli reklam hizmetlerini kullanmadan önce, şirket sayfası yöneticileri, izleyicilere iyi bir şekilde uyduğundan emin olmak için tanıtımını yapmadan önce içeriklerinin organik erişimiyle test edebilir.

LinkedIn Reklamları için Neden SEO Hocası’na Güvenmelisiniz?

Her müşterinin ve her teklifin çok farklı olduğunu anlıyoruz ve ücretli bir LinkedIn reklam kampanyası uygulamadan önce pazarlama hedeflerinizi ve benzersiz kitlenizle nasıl ilişkili olduklarını yakından anlamak için zaman ayırıyoruz.

Bu, bizimle kampanyanızda yayınlanan her bir reklamın kitlenizin ihtiyaçlarına ve kendi uzun vadeli iş hedeflerinize göre ustaca uyarlandığı anlamına gelir.

Uzmanlaşmış Hedefleme

Bizim amacımız sadece LinkedIn üzerinden reklam yayınlamak değildir. Her bir reklam için iyi düşünülmüş ve önceden pazarlama stratejinizde belirtilen belirli bir dizi gereksinimini karşılayacak şekilde hazırlamaktayız.

Uygulama Yönetim

LinkedIn reklam yöneticilerimiz LinkedIn için her şeyi doğrudan sizlere aktarabilmek adına kaynak olacaklar. En iyi YG’nizi sağlamak için her bir kampanyayı baştan sonra tasarlamanıza, uygulamanıza, yönetmenize ve izlemenize yardımcı olacağız.

Derinlemesine İzleme

Mevcut LinkedIn reklam kampanyanızda herhangi bir sıkıntı ile karşılaştığımız zaman bunu sizlere bildiriyor olacağız. Reklam yöneticilerimiz, reklamınızı en iyi şekilde kurgulandığından ve sizlerin bu reklamdan en iyi şekilde yararlandığından emin olmak için her reklamın iniş ve çıkışlarını yakından takip etmektedir.

Linkedin Reklamları 3