Kurumsal Kimlik

Bir şirketin marka kimliği, kuruluşun özünü kapsayan benzersiz bir marka, renk paleti, tema ve grafik görüntüsü paketidir.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik 1

Kurumsal Kimlik

SEO Hocası olarak ödüllü uzmanlarımız kurumsal kimliğinizi bir üst seviyeye taşıyacak. Şirketinizin değerlerini potansiyel müşterilere düzgün bir şekilde iletecek göz alıcı görüntüler oluşturacağız. Kurumsal kimlikle güçlü bir görsel marka oluşturmanıza yardımcı olabiliriz. İç iletişim ve markalaşma girişimlerinizin her yönünü geliştirmenize yardımcı olacağız. Bu, çalışanların şirketinizin misyonuna odaklanmasına yardımcı olur ve şirketinizin desteklediği standartlara ve yönergelere bağlı kalır. Çalışanlar şirketin amacının ne olduğunu anlayacak ve müşteri hizmetleri, pazarlama, halkla ilişkiler ve daha fazlasına yayılacak. Bu, şirketinizin markanızın ana mesajıyla uyumlu kalmasını sağlayacaktır.

Kurumsal Kimlik Hizmetlerimiz
Kimlik Tasarımı

SEO Hocası, şirket kimliğinizin kârınızı etkilediğini anlar. Şirketinizin kimlik tasarımını tam olarak aradığınızı yapmak amacıyla planlamaktayız. Şirket kimlik tasarımınızı oluştururken markanızın tanımlanabilir olması gereken tüm yönleri, fikirleri, yöntemleri ve teknikleri eklemekteyiz. Eşsiz bir kurumsal kimliğe sahip olabilmeniz için çok fazla çalışıyoruz. Nitelikli uzmanlarımız bu zamana kadar dünya çapındaki müşterilerimize kaliteli hizmetler vermiştir.

Marka Tasarım Danışmanlığı

Detaylara hakim olan yetenekli ekibimiz, planlama sürecinden son uygulamaya kadar görsel hedeflerinize ulaşmanız konusunda sizlere yardımcı olmaya hazırlar. Kapsamlı bir web sitesi tasarım incelemesinden sosyal medyada marka bilinci oluşturmak konusundaki tavsiyelere kadar size yardımcı olacağımızın garantisini vermekteyiz. İşinize olağanüstü değer sunmak için veri analizi ve yaratıcı tasarımlardaki en son trendleri birleştirerek ilerlemekteyiz.

Görsel Marka Tasarımı

Küçük girişimlerden büyük projelere kadar, etkili görsel markalama materyalleri tasarlama ve gelecekteki marka stratejileri geliştirme konusunda oldukça geniş deneyime sahibiz. Logo tasarımı veya yeniden tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kurumsal üniformalar ve teminat geliştirmeden yeni ürün lansmanlarına kadar ekibimizin yaratıcılığı ve ileri görüşüyle birlikte deneyim ve bilgisi, markanızın imajını ve pazardaki konumunu yeniden tanımlamasına yardımcı olacaktır.

Logo Tasarımı

Eşsiz tasarımlar dahil olmak üzere kaliteli logoları olağanüstü destekle aktarıyoruz. Dünya çapında müşterilerimiz ve markanızda muazzam miktarda mükemmellik sağlayacak olağanüstü bir logo yapmak için sizinle birlikte çalışacak yetenekli, deneyimli bir şirket içi logo tasarımcılarımız mevcuttur.

Görsel Öyküleme

Görsel içerik tasarlama ve oluşturma konusunda fazlasıyla deneyimliyiz. En Marka bilinci oluşturma, şirket kültürü ve marka oluşturma konularında uzmanlaştığımız için markanızın büyümesine yardımcı olmak için görsel içeriğini nasıl kullanacağımızı biliyoruz. Görsel hikaye anlatımı ilgi yaratır, insanları bir mesaja bağlar ve kurumsal kimliği artırır.

İletişim Tasarımı

SEO Hocası olarak iletişim tasarım hizmetleriyle uğraşmaktayız. Özel görsel iletişim ve tasarım ile uğraşıyoruz. Bu, pazarlama planlarına göre ürün markanızın benzersiz bir görüntüsünü oluşturabilir. Müşterilerimiz, yaratıcı iletişim tasarımı çözümleri elde etmek için görsel kimlik iletişim tasarımımızı kullanan şirketler ve büyük ajanslardır.

Marka Kimliği Tasarım Sürecimiz

SEO Hocası, markanızı belirlemenize ve müşteri marka bilinirliğini oluşturmanıza yardımcı olmak için pazarlama endüstrisinde lider yönergeler kullanır. Kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerimizde, yeni şirketinizi kurmaya veya sadık müşterilerinizle yepyeni kimliğini ortaya çıkarmaya hazır olmanızı sağlayan kapsamlı ve eksiksiz bir dizi hizmet sunmaktayız.

Hedef Müşteriyi Tanımlama

Demografik tanımlamaya benzer şekilde, kurumsal kimlik tasarım hizmetlerinde hedef müşteri tanımlamak da nihai sonuç için çok önemlidir. Pazar araştırması uzmanlarını, ürününüzü veya hizmetlerinizi kimlerin satın alma olasılığını yüksek olduğunu ve bunların ortak davranışlar ve özellikler yoluyla birbirine bağlamak için kullanırız.

Değer Teklifini Netleştirin

Burası müşterilerinize dikkatle söz vermenize yardımcı olduğumuz yerdir. İster arkadaş canlısı, komşu hizmet isteyin, ister hayatınızı sizden kolaylaştıracak ürün yelpazesi olsun, burası onlara şirketinizle oturum açtıklarında veya şirketinizden satın aldıklarında ne aldıklarınızı söylediğiniz yerdir.

Logo Tasarlanması

Kurumsal kimlik tasarım paketinin en önemli parçalarından biridir. Logonuz, müşterilerinizin logonuzu hizmetlerinizle zihinsel olarak ilişkilendirmesi için bir ipucudur. Marka kimliği tasarım hizmetlerinde aradığınız sonuçları elde etmek için temiz, açık ve net olmalıdır.

Marka Fontlarının Seçimi

Times New Roman ve Arial yazı tipleri artık kesmiyor. Bir yazı tipinin tüm hakları için bir yazı tipi kitaplığı hizmetleri ödeyebilirsiniz, ancak sizin için ne ödeme yapamayabilirsiniz. SEO Hocası ile marka kimliğinizi, genel markanıza uygun ve kapsamlı yazı tipleri ile desteklemekteyiz.

Marka Stili Kılavuzu

Tüm marka kimliği tasarım hizmeti müşterilerinin tasarımlarını bilgilendirmelerine ve oluşturduğumuz yeni markaya sadık kalmaları için bir stil kılavuzu sağlamaktadır.

SEO Hocası Markanız İçin Ne Yapar?
Anımsanabilme

Sizlerin öne çıkmasını ve tanınmasını sağlamaktayız. Böylelikle hedef kitleniz tarafından unutulmayacaksınız.

Otorite Sahibi Olacaksınız

Kurumsal kimlik tasarımı hizmetimiz sayesinde oluşan marka kimliğinizle, markanızı rakiplerinizden ayıracak ve şirketiniz için bir miras yaratacağız.

İlgi Yaratıcı

DDuygu ve düşündürücü görüntüler ve grafikler sayesinde SEO Hocası, mükemmel marka kimliği tasarım hizmetleri ile şirketinize ürün ve hizmetleriniz için istek yaratma araçları sunmaktadır.

Kurumsal Kimlik 2