Influencer Marketing

Influencer marketing bir pazarlama trendinden daha fazlasıdır ve stratejik kampanyalarla marka bilinirliği yaratabilir, yeni kitlelere ulaşabilir ve kalite potansiyelini artırabilir. İster yeni bir ürünü vurgulamak isteyin, isterseniz de potansiyel müşterileri dönüşüm sağlamaya teşvik edin, Wpromote huni boyunca hedeflerinize ulaşmak için influencer Marketing'i kullanmanıza yardımcı olabilir.

Influencer Marketing
Influencer Program Yaklaşımımız

Pazarlama artık genelleştirilmiş içerik veya mesajlaşma ile ilgili değildir; yararlı, yüksek kaliteli içerik geliştirmek ve bunları hedef kitlelere ulaştırmakla ilgilidir. Bu da daha güçlü potansiyel müşteriler üretir, satış döngüsü boyunca müşterileri besler ve kendi sektörlerinde yetkili liderler olarak markalar oluşturur.

Etkileyen Tanımlama

Tescilli protokollerimiz ve gelişmiş teknolojilerimiz, tüketicilerinizin satın alma kararını etkileyen kilit mikro-faktörleri ve mikro-etkiler arasındaki konuşma ve tutumları etkileyen makro-faktörleri tanımlar.

Çalışan Etkileyenler

Genellikle çalışanlar bir markanın en güçlü savunucularıdır ve deneyimli stratejistlerimiz, çalışanları dijital ve çevrimdışı kanallar aracılığıyla harekete geçmeleri için eğiten ve teşvik eden çalışan toplulukları geliştirecektir.

Raporlama ve ROI

Marka erişimi, topluluk gelişimi, duyarlılık, satış ve müşteri yaşam boyu değeri, Sensei’nin gelişmiş raporlama yazılımı ve protokollerinin ölçtüğü değerli ve birbiriyle ilişkili metriklerdir..

Kampanya Stratejisi

Müşterilerimiz için özelleştirilmiş etki pazarlama kampanyaları hazırlamadan önce alıcı kişilerini ve potansiyel müşterilerin veya müşterilerin motivasyonlarını belirlemek ve izlemek için zaman ayırıyoruz.

Kampanyaları Nasıl Oluşturuyoruz

Ne kadar ödemeliyiz? Kim ne yapar? Bu doğru mu? Sorularınızı cevaplayarak, uzman ekibimizin sizi yönlendirmesine izin verin.

Kampanya geliştirme ve mesajlaşmayı strateji oluşturma

Demografik özelliklere, performans verilerine ve içerik kalitesine göre hedef etki alanı ortaklarını araştırın ve tanımlayın

Kolaylaştırılmış bir paylaşım planıyla içerik çapraz kanalını güçlendirin

Analizlerden yararlanın ve en iyi performans gösterenleri yeniden etkinleştirin

Influencer Marketing 1

SEO Hocası ile Çalışmanın Benzersiz Avantajları

SEO Hocası ekibiyle çalışmanın sizlere faydaları şunlardır;

Markanız için el tipi etkileyiciler

Kampanyanız için en etkili kitle boyutunu belirleme

En iyi niş liderlerle derin ilişkiler geliştirin

Kampanyanın gerçek zamanlı performansını analizle analiz edin

Birden fazla kanalda etkinliği ve genel erişimi gösterin

Etkilenen içeriğini sitenize ve sahip olduğunuz kanallara katma değer için entegre edin

Influencer Marketing Sürecimiz Nasıl İlerliyor?

Kampanyanızın ilk bölümlerinde, etkili pazarlama anlayışınız gibi olacak kampanya yöneticinizle yakın çalışacaksınız. Onlar uzman. Gün be gün kampanyalar düzenliyorlar ve bayılıyorlar! Birçoğu kendilerini etkileyicidir. Kampanyanız başladığında, kampanyanın başlamasıyla ilgili herhangi bir aksama olmaması için tam strateji ve yapıyı ortaya çıkarmak üzere toplantılarınız olur.
Sırada etkileyici seçimi var. Bunun için, okunması kolay (gerçek zamanlı) bir sayfaya tıklanmış tonlarca bilgi içeren onay raporları göndereceğiz. Daha önce de söyledik, ama bir kez daha oraya gidelim. Hedefleme kritik öneme sahiptir. Doğru insanlar olmadan, yaşlanan “duvara at ve hangi çubukları gör” hilesi yapacaksın. Çok para harcarken iyi bir yöntem değil. Hedef müşterinizin yanı sıra tüm potansiyel etkileyici seçeneklerini analiz ediyoruz. Sonra büyülü bir çöpçatanlık yapıyoruz.
Influencer Marketing 2
Influencer Marketing 3
Strateji tamamlandıktan ve etkileyiciler seçildikten sonra, tüm lojistiği ele alıyoruz. Perde arkasında bir sürü iş yapacağız ... Ve siz farkına varmadan ... gönderiler yükselmeye başlayacak. Tonlarca insan bu yayınları görecek ve meşgul olacak. PLUS, artık kendi kitlenizle paylaşmak için benzersiz resimlerin ve içeriğin gurur sahibi olacaksınız.
Son olarak, kayıt hızında mikro yönetim yapmanıza yardımcı olmak için size büyük bir raporlama panosu (gerçek zamanlı) da sağlıyoruz. Endişelenmeyin ... İnsanların omuzlarımızı takıp bizi kontrol etmesine aldırmıyoruz ... Kampanyayı yayınlarken takip edebilirsiniz. Bu kampanyalar çok önemli ve bunları sizin kadar ciddiye alıyoruz. Raporlama kontrol paneli, önem verdiğiniz tüm verilere (ve muhtemelen istemediğiniz bazı verilere) istediğiniz zaman kolayca erişmenizi sağlar ...
Bizimle çalışırken, hangi beklentilerinizi karşılıyoruz?
Garantili ROI

Etkileyici sayısını, katılımını ve gösterimlerini garanti edeceğiz.

Haystack İğne Etkileyen İğneler

Etkileyenleriniz 157.210 havuz arasından seçilir. Değirmen peep'i almıyorsunuz.

Veriye Dayalı Strateji

Verileri, kampanyanın temasını ve yapısını tanımlamak için kullanıyoruz.

Kolay Müşteri Arayüzü

Elektronik tabloların topal ve tembel olduğunu düşünüyoruz. Katılımınızı kolaylaştıracak arayüz araçları sunuyoruz.

Tam Şeffaflık

İstediğiniz sayıda veya daha az sayıda karara katılabilirsiniz.

Yararlı Raporlama

Kampanya ilerledikçe takip etmek için kullanabileceğiniz canlı bir raporlama panosu sunuyoruz.

Influencer Marketing 4