Banner Tasarımı

İş hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulur. Aşağıdaki hizmetler, bir dizi ortak amaç için SEO'ya nasıl yaklaştığımızı açıklar.

Banner Tasarımı
Banner Tasarımı 1

Profesyonel Banner Tasarım Hizmetleri

Yaratıcı tasarım ekibine sahip olan Seo Hocası, kalite, profesyonel ve yaratıcı banner tasarımı sunuyor. Müşterilerimizin mesajlarını en etkili şekilde müşterilerine iletmelerine yardımcı olmak için özel banner tasarım hizmetlerimizi geliştirdik. Banner tasarımınızda mükemmel renk dengesi, görüntü, tipografi ve metin dengesine sahip ilgi çekici afişler tasarlamak için en uygun grafik ve görsel bileşenleri kullanarak oluşturuyoruz. Sende profesyonel banner tasarımı istiyorsan, bizimle iletişime geçebilirsin.

Yaratıcı Banner Tasarımı

Müşterilerinize ulaşmanızın en hızlı yollarından biri de doğru banner tasarımına sahip olmanızdır. Banner tasarımlarınızın işletmenizi tanıtacak güce sahip olması ve ilgi çekici, profesyonel tasarıma sahip olması gerekmektedir.

Çok sayıda özelleştirilmiş grafikler ve vektör öğeleri dahil ederek ideal tasarımlar yaratıyoruz.

Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw ve diğer gelişmiş yazılımları kullanma konusunda ustayız.

Son tasarımları müşterilerimizin tercih ettiği formatta teslim ediyoruz. Bu formatlardan bazıları JPG, TIFF, PNG, GIF ve SWF'dir.

Banner Tasarımı 2
Banner Tasarımı 3

Neden Seo Hocası Banner Tasarım Hizmetlerini Seçmelisiniz?

Müşterilerimizin proje için talep ettiği çalışmaları bize sunduklarında maksimum verim elde etmeleri için tasarımlarımızı sunuyoruz. En iyi banner tasarımlarını müşterilerimize sunmak konusunda ki kararlılığımızı sürdürüyoruz.

Reklam afişleri için ileri teknolojiyi uygulamada yetkiniz.

Vektör afişleri oluşturmak için benzersiz illüstrasyon çalışmaları tasarlamak için gereken desteği sağlıyoruz .

Proje büyüklüğünü veya türünü verimli bir şekilde karşılayabilecek yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekibimiz bulunuyor.

Kalite ve profesyonel çalışma disiplininden asla ödün vermeyiz ve projeyi zamanında teslim ederiz.

Projeye başlamadan önce müşterilerimiz için rakipleri hakkında kapsamlı araştırmalar yapıyoruz.

Talep

Müşterilerimizden gelen talep üzerine rakipler özelinde çalışmalar hazırlıyoruz. Tarafların sıkı iletişim halinde olduğu bir süreçle başlıyor ve işletmenin vermek istediği mesajı net olarak belirliyoruz. Hedefe en uygun yol haritasını çiziyoruz. İletişimin doruğa ulaştığı bu nokta da ortak karara varıyoruz. Burada işletmeyi ön planda tutarak renk, kurumsal kimlik, ilgi çekici olması gibi durumlara özen gösteriyoruz. Stratejiler hazırlandıktan sonra tasarlama aşamasına geçiyoruz.

Tasarlama

Tüm plan hazırlandıktan sonra profesyonel kadromuz bu sefer tasarım sürecine geçiyor. Tasarlama sürecine uygun yol haritası belirlenerek, ana mesajda işletmenin talebine özen gösteriyoruz. Hedef kitleye en hızlı etkileşimi sağlayacak ve geri dönüşüm elde edecek düzeyde çalışmalar hazırlıyoruz. Tasarımınız profesyonel Seo Hocası ekibi tarafından, size özel ve özenle hazırlanır. Yapılan banner tasarımında revize işlemleri gerçekleştiriyoruz. Banner tasarım çalışması sorunsuz bir şekilde müşterimize teslim ediyoruz.

Teslim

Size özel ve özenle hazırlamış olduğumuz banner tasarımı çalışmasını tüm formatlarda iletiyoruz. İlerleyen süreçlerde banner tasarımınıza ihtiyaç duymanız halinde tarafınıza tekrar gönderiyoruz.

Banner Tasarımı 4
Sıkça Sorulan Sorular
Banner tasarımı neden önemlidir?

Banner tasarımı ile ürün ya da işletmenizin ilgi çekici bir şekilde kullanıcılara tanıtabilirsiniz. Kendisini göstermek isteyen markaların banner reklamlarını televizyon reklamlarından daha çok tercih ettiklerini de belirtmek isteriz. Günümüzde internet kullanımının her geçen gün artmasıyla birlikte kullanıcıların mobilde gezinme süreleri arttığını biliyoruz. Bu durumda banner tasarımı ile işletmenizi sunmanızın çok daha avantajlı olacağını söyleyebiliriz.

Banner tasarım kurgusu nasıl yapılmalıdır?
Profesyonelce hazırlanmış bir banner tasarımı sitenizle uyum içerisinde olmalıdır. Sitenizi yavaşlatacak şekilde tasarlanmamalıdır. Sitenizde yer alan diğer bileşenlere göre ön plana çıkabilecek ve etkileyici bir yapıya büründürülmesi gerekmektedir. Kullandığınız renklerin aynı zamanda sektörü veya işletmenizi temsil etmesi, göz yorucu olmaması gerekir. Kolay okunabilen ve anlaşılması gereken banner tasarımlarınızın işletme veya ürün hakkında detaylı bilgiyi sunacak düzeyde hazırlanarak sunulmalıdır.
Banner tasarımımı kaybedersem sizden talep edebilir miyim?
Talep etmeniz veya ihtiyaç duymanız halinde İlerleyen süreçlerde banner tasarımınıza tarafınıza tekrar gönderebiliriz. Ayrıca belirtmek isteriz ki, size özel hazırlamış olduğumuz banner tasarımını tüm formatlarda iletiyoruz.
Banner Tasarımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular