SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

Sosyal Medya

Hakkındaki SEO Soruları
 • Scoop.it Nedir? Nasıl Kullanılır?

  Scoop’a bir blog gözü ile mi yoksa sosyal medya olarak mı bakmalıyız ? Yani bir hesap açıp blog gibi önce biraz özgün makale kasıp sonradan mı link verelim yoksa sosyal medya hesapları gibi direk özgün yazılarla link çıkışına başlayalım mı ? Hangisi daha faydalı olur acaba?

 • Fenomen Facebook Sayfasından Ziyaretçi Almak SEO’ya Etki Eder Mi?

  Büyük hit ve takipçi sahibi Facebook sayfalarından her gün düzenli olarak link çıkışı yapıyorum. Bu sayfalardan siteme ciddi oranda kullanıcı geliyor. Ancak bu durumun SEO‘ya Google sıralaması olarak olumlu bir etkisi olur mu yoksa sadece sitemin tık sayısını mı arttırır? Bu yöntemi birkaç haftadan beri yapıyorum ama hedeflediğim kelimelerde...

 • Facebook Paylaşımı Nasıl Olmalıdır?

  Merhaba , Yayında olan bir web sitesinden aldığım metni kendi web sitemin facebook sayfasında paylaşmamın bir zararı var mıdır? Altına sitemin linkini koymam bir sorun yaratır mı? Teşekkürler.

 • YouTube Video SEO

  Merhaba, benim merak ettiğim YouTube.com üzerindeki video SEO ile ilgili neler yapılabilir, veya kitabınızda bu konular var mıdır? Önerilerinizi bekliyorum. İyi çalışmalar

 • Sosyal Medyada Link Paylaşımı

  2 aylık bir sitem var. Güncel olarak her gün en az 2 içerik giriyorum. Sosyal medyadan link vermeye yeni başladım. Acaba her gün sosyal medya sayfamdan siteme link versem SEO açısından artısı eksisi nedir?

 • Facebook Plugin Backlink Sağlar mı ?

  Merhaba, sitelere entegre edilmiş facebook yorum paneline linklerimizi eklesek bunlar backlink yerine geçiyor mu ? Yani şöyle anlatayım. SEOhocasi.com sitesinin içerisinde facebook yorum yap plugin’i olduğunu varsayalım ve ben bir konunun altına yorum yazarken sitemin linkini ekliyorum. Bu şekilde siteme backlink sağlayabiliyor muyum?

X