Yorum Desteği

Sitenize ait içeriklerinize yapılan yorumların, deneyimlerin paylaşılması, düşüncelerin dile getirilmesi ve bilginin paylaşımı açısından büyük öneme sahiptir. Bunun yanı sıra siteniz açısından bu yorumların faydası da oldukça yüksektir!

İÇERİKLERİNİZİ TETİKLER!

  • Sayfalarınızın güncellenmesini sağlar.
  • Site ziyaretçi etkileşimini arttırır.
  • İçeriğin kalite puanını yükseltir.
  • Sitenin o içerikte olan otoritesine katkıda bulunur.
  • Anahtar kelimelerinizi tetikleyerek sıralamanızın yükselmesine yardımcı olur.
  • Author Rank (Yazar Puanı) açısından yükseliş sağlar.
  • Arama motorları gözünde kaliteli bir içeriğe sahip olursunuz.
  • Satın alma eğilimini arttırarak sipariş oranını yükseltir.
  • Yorumlara verilen cevaplar ile ziyaretçi güvenini arttırırsınız.

Özgün İçerik
SEO

GERÇEK KULLANICI DENEYİMİ!

Yorum Desteği hizmetimiz içerisinde site içeriğinize özel tamamen kullanıcı deneyimi şeklinde oluşturulan özel yorum stratejisi uygulanır. Site dışından gelen ziyaretçileriniz bu yorumları görerek sayfanızdaki yorum bölümünden yorum yazma ihtiyacı hissedecektir. Genellikle ziyaretçilere cevap hakkı doğurabilecek bir strateji oluşturulmasından dolayı yorum desteği hizmetimiz sonrasında organik yorumlar ziyaretçileriniz tarafından desteklenecektir.

SEO FİTİLİNİ YORUMLAR İLE ATEŞLEYİN!

Arama motorları içeriklerin kalite ve bilgi verici özelliğini analiz ederken genellikle kullanıcı deneyimlerini incelemektedir. Bunları önem derecesine göre söylemek gerekirse yapılan yorumlar, paylaşımlar, beğeniler ve diğer sayfa içi aktiviteler gelmektedir. Seo açısından da yorumlar yapılan bir içerik anlık olarak Alexa değerlerinizin iyileşmesine, Trustrank (Güncellik değeri) değerlerinizin artmasına ve belirli periyotlarda yapılan Pagerank (Site Puanı) puanınızın yükselmesine tetikleyici olmaktadır.

BAŞARI AYRINTIDA GİZLİ !

Ürünlerle ilgili yorumlar, Webtures içerik ekibi tarafından, internet dünyasında o ürünle ilgili gerçek kullanıcı deneyimlerinin tamamen SEO uyumlu bir yapıya getirilerek ve özgünleştirilerek sitenizde yayınlanmaktadır. Bu sayede, sitenizdeki ürünlerle ilgili yorumların olması, yukarıda bahsettiğimiz şekilde SEO ve kullanıcı etkileşimi adına fayda sağlarken, “Bu site satış yapıyor ve ürünleri teslim ediyor” düşüncesiyle de sitenizin canlılığını gözler önüne sermektedir.

Getirisi Fazla

Yorum Desteği Fiyatlandırma

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE