Tekzip : Webtures Haber Sitelerinin Piyasa Değeri Araştırması

Geçtiğimiz ay yayınlanan, Doç. Dr. Erkan Saka'nın sunduğu sosyalkafa isimli web kültürü ve sosyal medya programında "internet merkezli haber siteleri" konusu ele alındı. Ensonhaber.com Yayın Grubu Başkanı Serkan Kalemciler ve Haberler.com Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Emrah İriç'in konuk olduğu programda, haber sitelerinin SEO web ölçümleme sistemine göre Webtures tarafından piyasa değerlerinin belirlendiği belirtildi. Ancak bizim tarafımızdan herhangi bir doğrulama yapılmadan belirtilen bu haberin Erkan Saka tarafından tekzip edilmesini talep ettik. Buna karşılık olarak biz de bu tekzip'i Webtures'in şimdilik en popüler girişimi olan seohocasi.com'dan duyurmayı uygun gördük.Aşağıda videosunu izleyebileceğiniz programda bahsedilen araştırma tarafımızdan yapılmamıştır.

Webtures'in geçmişi boyunca, haberler.com da dahil birçok haber sitesiyle yaptığımız SEO danışmanlığı görüşmesi ve araştırmalarımız doğrultusunda sektör hakkında hatrı sayılır bir bilgi ve deneyime ulaştığımızı içtenlikle belirtebilirim.

http://www.mediacatonline.com/Home/HaberDetay/?haberid=53606
http://ilhanozel.blogspot.com/2011/11/haber-sitelerinin-piyasa-degerleri.html
http://www.sosyalsosyal.com/haber-sitelerinin-piyasa-degerleri-aciklandi
http://www.celilkeskin.com/2011/11/haber-sitelerinin-piyasa-degeri-aciklandi.php

Yukarıdaki linkleri verilmiş yazılı haberlerin ve aşağıda videosu paylaşılmış haberde belirtilen kaynağın Webtures olmadığını bir kez daha belirtmek isterim.

22 Aralık 2011, 17:10
SEO Hocası