Webtures’in öncelikli amacı bir mecranın/sitenin kullanılabilirliğini ölçümlendirmek, ziyaretçi davranışlarını inceleyerek iyileştirmek ve hedef kitleden geri dönüşlerin daha maximize edilmesini sağlamaktır. Bunların yanı sıra dijital pazarlama alanında sahip olunan eksiklerin tespitleri yapılarak giderilmesi, arama motorları üzerinde bulunabilirliği arttırma, kullanıcı etkileşimini sağlama gibi görevleri de üstlenmektedir.

Webtures gücünü ekip ruhundan alarak takım çalışması ile hareket eden uzmanlardan oluşmaktadır. Bu sayede doğru iş dağılımı ve akışı ile başarılı süreçler yönetmektedir. Bir markanın doğuşundan, gelişimine ve istikrarın sürdürülmesine kadar tüm süreçte yanında olarak hedef kitleye doğru bir şekilde ulaşılması WEBTURES’in öncelikli amacıdır.
WEBTURES sektörün gelişimine katkı sağlayacak tüm organizasyon ve faaliyetlerde de yer alarak genç kesimin dijital pazarlama alanında bilgilendirilmesinde de büyük rol oynamaktadır. Kısaca WEBTURES markaların hak ettiği yerlere gelmesinde ve markaya katma değer sağlanmasında sizlerin en büyük yardımcısıdır.

Webtures, Merkezi Türkiye’de bulunan SEO ve dijital pazarlama konularında hizmet veren, Türkiye’nin en büyük SEO ajanslarından biridir. İngiltere’da yer alan yeni ofisiyle yurt dışına da açılan Webtures, istikrarlı büyümesiyle dikkat çekmektedir.

Webtures, SEO başta olmak üzere Dijital pazarlamanın tüm dallarına hakim olarak, dijital dünyada marka olmanın yollarını en net şekilde ölçümleyebilen, planlayabilen ve uygulayabilen ekip ruhuyla hareket eden bir ajanstır.

Daha fazla ziyaretçi elde edecek tüm yöntemlerin farkında olabilir ve uyguluyor olabilirsiniz. Ancak marka olmak ve güven vermek ziyaretlerinizi satışa dönüştürmeniz için en önemli kilit noktadır. İşte Webtures’in ayrıcalığı da burada ortaya çıkmaktadır.

İş Başvurusu Mülakat Soruları Nelerdir?

Webtures/kariyer alanındaki mülakat soruları;
1. Bir üründe %20 indirim yapıldı, tekrar aynı fiyata gelmesi için % kaç zam yapılması gerekir?
2. “Arabada anahtarımı unuttum ve ev de uzakta olduğu için yaya kaldım. Bu durumda otobüsü kullanmak zorunda kaldım.” Cümlesindeki -de ve -da ların kullanımı doğru mudur?
3. Belki ve mutlaka sözcüklerinin aynı cümlede kullanıldığı bir cümle gördünüz mü?
4. Belirtilen ondalıklı sayılardan hangisi daha büyüktür. 0.7 – 0.8 – 0.9 – 0.10

Bu soruların yanı sıra işe başvuranlar başvurdukları pozisyona göre de teknik sorularla da karşılaşıyorlar.

Webtures’te Staj İmkanı Var Mıdır?

Webtures stajyerlerini dönemlik olarak oluşturduğu kamplarla seçiyor. Tam günlük bir kampla, Webtures uzmanlarının sunumları ile şirket çalışma sistemi ve hedefleri anlatılıyor, sonrasında stajyer adaylar yeteneklerini göstererek alım süreci gerçekleşiyor.

Webtures, öğrenmeye açık, yenilikçi ve limitleri zorlayan yapısına en uygun şekilde ekibi büyütmek için oluşturduğu kampla SEO alanında kariyer yapmak isteyen yetenekleri keşfediyor.

Bir SEO uzmanının sahip olması gereken, hız, analitik düşünme, sorun çözme ve strateji geliştirme özelliklerine ne kadar uygun olabileceğini gösterme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Webtures Kariyer İmkanları Nedir?

Webtures olarak dijital dünyada limitleri zorlamada yeterince iddialıyız. Dijital dünyada ve mobil projelerdeki genişlememiz herkese açık olan heyecan verici iş pozisyonlarımızın oluşmasını sağlamıştır.

Neden Webtures? İlk olarak, diğer faktörlerin yanında, eğlenceli bir çalışma ortamı konusunda, mükemmel bir kahve eşliğinde çalışmaya, günlük langırt, playstation turnuvası, haftalık ve aylık eğlence programları, doğum günü aktiviteleri gibi sosyal konularda da yeterince iddialıyız. Ayrıca, bizim için öğrenmeye devam etmek çok önemlidir, Her biri alanında uzman tüm çalışanlarımızla herkes birbirinden daima yeni şeyler öğrenmeye devam edecektir. Dijital dünyada kalıcı ve adından söz ettirecek işler bırakmak istiyorsanız? Bize katılın!

Webtures Nerede?

Londra ve İstanbul olmak üzere 2 ayrı lokasyonda global hizmetler vermektedir?

Webtures Nedir?

Webtures’in öncelikli amacı bir mecranın/sitenin kullanılabilirliğini ölçümlendirmek, ziyaretçi davranışlarını inceleyerek iyileştirmek ve hedef kitleden geri dönüşlerin daha maximize edilmesini sağlamaktır. Bunların yanı sıra dijital pazarlama alanında sahip olunan eksiklerin tespitleri yapılarak giderilmesi, arama motorları üzerinde bulunabilirliği arttırma, kullanıcı etkileşimini sağlama gibi görevleri de üstlenmektedir.