Uzmana Sorun 24 Saatte Cevap Alın !

Günde bir çok SEO ile ilgi soruyu mail ve yazılarımızda yapılan yorumlar üzerinden cevaplıyoruz. Fakat bazen aynı sorularla karşılaşıyoruz. Hem bunun önüne geçmek hemde kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Uzmana Sorun servisimizi aktif hale getiriyoruz. Uzmanına SEO soruları sorabileceğiniz, cevabını bildiğiniz sorulara cevap verebileceğiniz bir servis yaptık!

SEO Hocası olarak kullancılarına daha faydalı olabilmek için uzmana sorun servisini oluşturduk. Bu servisimiz içinde video talep edebilirsiniz, bildiğiniz soruları cevaplayabilirsiniz, SEO sorularınızı sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorular 24 saat içinde yanıt garantisi altındadır!
SEO hakkında merak ettiğiniz her konu Webtures SEO yöneticileri, SEO uzmanları ve analistleri tarafından incelenir ve en etkili çözüm sağlayacak öneriler 24 saat içinde iletilir.

SEO Videoları!
Üstelik İstediğiniz sorular hakkında video talep edebileceksiniz! Alanında uzman arkadaşlarımız gelen taleplere göre SEO videoları çekerek sizleri daha iyi bilgilendirecek.

Sorunu Sor, video talep et, bildiğin sorulara cevap yaz!

Bir önceki yazımız olan SEO Gelir Hesaplama Aracı başlıklı makalemizde SEO gelir hesaplama, SEO gelirleri ve SEO getiri hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

Uzmana Sorun 24 Saatte Cevap Alın ! için yorum yapabilirsiniz. (9)

 • emrah

  Merhaba,
  Soru cevap bölümünde sıkıntı mı var ? 2 Gün önce 2 adet sorum olmuştu fakat geri dönüş alamadım.

 • Balkın Eyyupoğlu

  merhaba
  SEOhocamv3 isimli temanınızı indirdim. üzerinde değişiklik yaparken, sitemi kilitledi ve aşağıdaki uyarıyı vermeye başladı. aşağıdaki uyarı metni karşısında bir buton vs. bulunmamakta.
  lütfen yadımınız bekliyorum.

  SEO Hocası linkini kaldırarak bu hizmetin bir daha tekrarlanmamasını veya geliştirilmemesini istediğinize emin misiniz ?
  Footer.php dosyasına linki geri eklediğinizde sihir bozulacak ve temanız eski haline dönecektir

 • oğuz

  sitemin SEO analizini yapıyorum bir analizde yüzde 60 çıkarken bir başka analizde 79 çıkmakta. Bu farklılıklar neden meydana gelebilir?

 • Senay Kerem

  bazı siteleri google arattığımızda linkler halinde kategorilerde çıkıyor bunu nasıl sağlıyabiliriz?

  • Kaan Gülten

   Merhaba Ahmet Edip bey, Google’da bir aramada çıkan siteye ait alt sayfalar Google tarafından “site bağlantıları” olarak tanımlanmaktadır. Site bağlantıları hangi aramada çıkıyorsa, sitenin o kelimede otoriter olduğunu anlayabiliriz. Daha ayrıntılı bilgi için Sorularla SEO kitabımızdaki 7. soruyu ve cevabını okuyabilirsiniz.

 • kaan çil

  merhaba,
  bazı yerlerde web sayfası için 5 kelime anahtarına yüklenelim googleda cıksın diyorlar
  örnek olarak web tasarım,web yazılım kelimesini web sayfam için aramalarda yükseltmek adına neler yapmam gerekiyor.

 • Ayşe Işıl Yaşin

  Gerçekten devasa bir hizmet olmuş ara sıra bende sizlere facebook üzerinden soru yöneltiyordum ama rahatsız ettiğimi düşünerekten huzursuz oluyordum. Bu sistem çok işime yarayacak teşekkürler

 • Kutlu Akçay

  Merhaba öncelikle hayırlı olmasını dilerim. gerçekten güzel ve başarılı bir uygulama ancak sunu sormal istiyorum. kişisel bir blog a nasıl ve ne şekilde SEO çalışması yapılmalıdır.

 • Uğur Samsa

  Hayırlı olsun güzel bir uygulama olmuş, sorularımız oldukça sorarız artık 🙂


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE