SEO Fiyat Hesaplama

Uzmana Sorun 24 Saatte Cevap Alın !

Günde bir çok SEO ile ilgi soruyu mail ve yazılarımızda yapılan yorumlar üzerinden cevaplıyoruz. Fakat bazen aynı sorularla karşılaşıyoruz. Hem bunun önüne geçmek hemde kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Uzmana Sorun servisimizi aktif hale getiriyoruz. Uzmanına SEO soruları sorabileceğiniz, cevabını bildiğiniz sorulara cevap verebileceğiniz bir servis yaptık!

SEO Hocası olarak kullancılarına daha faydalı olabilmek için uzmana sorun servisini oluşturduk. Bu servisimiz içinde video talep edebilirsiniz, bildiğiniz soruları cevaplayabilirsiniz, SEO sorularınızı sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorular 24 saat içinde yanıt garantisi altındadır!
SEO hakkında merak ettiğiniz her konu Webtures SEO yöneticileri, SEO uzmanları ve analistleri tarafından incelenir ve en etkili çözüm sağlayacak öneriler 24 saat içinde iletilir.

SEO Videoları!
Üstelik İstediğiniz sorular hakkında video talep edebileceksiniz! Alanında uzman arkadaşlarımız gelen taleplere göre SEO videoları çekerek sizleri daha iyi bilgilendirecek.

Sorunu Sor, video talep et, bildiğin sorulara cevap yaz!

SEO Hocası
SEO Hocası
25 Mart 2014

Uzmana Sorun 24 Saatte Cevap Alın ! için Yorumlar

 • muslumergenc
  Muslumergenc 27 Kasım 2017, 14:48

  sanırım seo analizi için en güzel programlardan biri semrush bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum.
  burda rakip siteleri incelerken kullanılan keywords,description vb. çalışmalarını analiz edebiliyorsunuz.Ayrıca sitenize ait verileri görüp düzenleme yapabilirsiniz. Tabi burda seohocası uzmanlarımızında bu konuda düşüncelerini merak ediyorum ?

 • Volkan Yıldırım
  Volkan Yıldırım 26 Kasım 2017, 19:23

  Merhabalar,

  Sitenizi aylardır takip ediyorum oldukça başarılı bir site öncelikle tebrik etmek isterim.

  Seo konusunda bana göre ve bir çok insana göre önemli olan sektör ve rakip analizi. Ancak bu analiz için yapılabilecek en sağlıklı yöntem nedir, analiz için detaylı ücretsiz(maliyetsiz) siteler var mı ? Bunun hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Özellikle sektör analizinde dikkat edilmesi gerekenler neler ? Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum

 • emrah
  Emrah 21 Eylül 2014, 21:26

  Merhaba,
  Soru cevap bölümünde sıkıntı mı var ? 2 Gün önce 2 adet sorum olmuştu fakat geri dönüş alamadım.

 • Balkın Eyyupoğlu
  Balkın Eyyupoğlu 29 Mart 2014, 20:53

  merhaba
  SEOhocamv3 isimli temanınızı indirdim. üzerinde değişiklik yaparken, sitemi kilitledi ve aşağıdaki uyarıyı vermeye başladı. aşağıdaki uyarı metni karşısında bir buton vs. bulunmamakta.
  lütfen yadımınız bekliyorum.

  SEO Hocası linkini kaldırarak bu hizmetin bir daha tekrarlanmamasını veya geliştirilmemesini istediğinize emin misiniz ?
  Footer.php dosyasına linki geri eklediğinizde sihir bozulacak ve temanız eski haline dönecektir

 • oğuz
  Oğuz 28 Mart 2014, 00:17

  sitemin SEO analizini yapıyorum bir analizde yüzde 60 çıkarken bir başka analizde 79 çıkmakta. Bu farklılıklar neden meydana gelebilir?

 • Senay Kerem
  Senay Kerem 27 Mart 2014, 12:30

  bazı siteleri google arattığımızda linkler halinde kategorilerde çıkıyor bunu nasıl sağlıyabiliriz?

  • Kaan Gülten
   Kaan Gülten 27 Mart 2014, 12:31

   Merhaba Ahmet Edip bey, Google’da bir aramada çıkan siteye ait alt sayfalar Google tarafından “site bağlantıları” olarak tanımlanmaktadır. Site bağlantıları hangi aramada çıkıyorsa, sitenin o kelimede otoriter olduğunu anlayabiliriz. Daha ayrıntılı bilgi için Sorularla SEO kitabımızdaki 7. soruyu ve cevabını okuyabilirsiniz.

 • kaan çil
  Kaan çil 26 Mart 2014, 21:34

  merhaba,
  bazı yerlerde web sayfası için 5 kelime anahtarına yüklenelim googleda cıksın diyorlar
  örnek olarak web tasarım,web yazılım kelimesini web sayfam için aramalarda yükseltmek adına neler yapmam gerekiyor.

 • Ayşe Işıl Yaşin
  Ayşe Işıl Yaşin 26 Mart 2014, 18:05

  Gerçekten devasa bir hizmet olmuş ara sıra bende sizlere facebook üzerinden soru yöneltiyordum ama rahatsız ettiğimi düşünerekten huzursuz oluyordum. Bu sistem çok işime yarayacak teşekkürler

 • Kutlu Akçay
  Kutlu Akçay 26 Mart 2014, 16:21

  Merhaba öncelikle hayırlı olmasını dilerim. gerçekten güzel ve başarılı bir uygulama ancak sunu sormal istiyorum. kişisel bir blog a nasıl ve ne şekilde SEO çalışması yapılmalıdır.

 • Uğur Samsa
  Uğur Samsa 26 Mart 2014, 10:17

  Hayırlı olsun güzel bir uygulama olmuş, sorularımız oldukça sorarız artık 🙂

Uzmana Sorun 24 Saatte Cevap Alın ! için Cevap Yaz