Ücretsiz SEO Analiz Hizmeti Yayında

seohocasi.com olarak yayın hayatına girdiğimiz günden beri yeni uygulama ve projelerle kullanıcılarına SEO konusunda hizmet veren ve büyük kolaylıklar sunan hizmetlerimize bugün bir yenisini daha ekledik.

Ücretsiz SEO Analizi hizmetimiz sayesinde, sitelerinizi her yönüyle analiz edip, SEO açısından hatalarını anlatımlı olarak öğrenebileceksiniz.

Henüz beta aşamasında olan bu hizmetimiz, ilerleyen zamanlarda görsel ve içerik açısından daha zengin ve sistem olarak daha hızlı bir şekilde karşınıza gelecektir. Bu ücretsiz hizmetimiz hakkındaki olumlu / olumsuz görüş ve önerilerinizi bu konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Seo Araçları Açıldı başlıklı makalemizde SEO analiz, SEO Araçları Nelerdir ve SEO tools hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz SEO Analiz Hizmeti Yayında için yorum yapabilirsiniz. (6)

 • Burak ATAÇ

  Böylesine bir uygulamayı görmek sevindirici. Türk Webmaster’ı gittikçe gelişiyor. Ajax tabanlı olması da artı bir yön olsa gerek…

 • İrem Başak Egin

  Sonuçların bir kısmı hatalı rapor veriyor kontrol edersen dahada mükemmeleşebilir ?
  Mesela ben sitemde Canonical kullanıyorum ama raporda yok ayrıca benim sitemin dmoz kaydı olmasına rağmen yok diyor bunları bi elden geçirirsen daha süper olacaktır.

 • Kaan Gülten

  Sistem Bugün itibariyle ajaxa dönüştürülmüştür. Artık sonuçları daha hızlı veren bu yeni sistem ile sonuçlar ayrı ayrı kısa sürede karşınızda olacak. Bazı sitelerde çeşitli hatalar vermektedir. Ancak tüm problemler üzerinde uğraşıyoruz. En kısa sürede problemsiz ve yeni özellikleriyle eşsiz bir analiz aracı olarak karşınıza gelecektir.

 • Erdoğan Karakan

  çok güzel hizmet olmuş.
  Şöle bi önerim olacak.
  kelime bazlı analiz yapılabilir.
  Mesela alışveriş kelimesinde hepsiburada.com 10.sayfada bulunmaktadır.
  O kelimede yükselmek için neler yapılması gerek gibi şeyler yapılırsa süper olur

  • Kaan Gülten

   evet söylediğini düşünce de ayrı bir proje olarak yapımı düşünülmektedir. Fikir ve önerileriniz için teşekkürler.

 • Fatih Aşcı

  Güzel bir uygulama olur.Ama kısmen yapılması taraftarıyım sonuçta bunun bir emeği olacak.Ki siz full bir analizi ücretsiz düşünyorsanız gerçekten tebrik ederim.Umarım iki türlü de hedeflerinize ulaşır.


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE