Sorularla SEO Kitabı Siparişi Neleri İçeriyor ?

Sorularla SEO Kitabı, geçmiş “uzmanından SEO” kitabı deneyimimden de yola çıkarak, daha çok arama motorlarının işleyişini çözmek ve bundan sonraki gelişim süreci hakkında öngörülerde bulunmak ve gelişmiş SEO teknikleri üzerine oluşturulmuştur. Birçok SEO uzmanının bile hayretle okuduğu bu eşsiz bilgileri okurken bahsettiğimiz büyüleyici SEO etkisine kapılarak eşsiz bir SEO deneyimine sahip olacaksınız.

Peki içerik bakımından bu kusursuz SEO kitabı siparişi nasıl oluşuyor ve neleri içeriyor onları inceleyelim,

Bir önceki yazımız olan Sorularla SEO Kitabı Hakkında SEO Uzmanlarının Görüşleri başlıklı makalemizde SEO kitabı, SEO ve ötesi ve sorularla SEO hakkında bilgiler verilmektedir.

Sorularla SEO Kitabı Siparişi Neleri İçeriyor ? için yorum yapabilirsiniz. (15)

 • emel sızmaz

  sorularla seo kitabını bir türlü satın alamıyorum.lutfen yardımcı olurmusunuz?

 • Gökhan

  İki kitabı birden aldım. kargoda bakalım içeriği nasıl çok merak ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum

 • Gülselin Öyüş

  İnternet dünyasına yeni atılan bir birey olarak kitabı inceleme fırsatım oldu.Faideli,eşsiz bilgiler mevcut.Sorularla SEO Kitabı benim rehberim olacaktır.Kaan Beye ne kadar teşekkür etsem azdır.
  Emeğinize,yüreğinize sağlık.

 • Berfin Elif Küskü

  Aslında Ücretide Uygun Faydalı Bilgilerde Oldgunu Düşünüyorum Kitapta..

 • Gülselin Ercoşkun

  Sipariş numarası yazmıyor, maxkitaptan aldım kitabı, kargonun üstünde kırmızı yazı ile 664246 yazıyor bir de, Taşıma İrsaliye No : KV 096695, Gönderi No : 0548447096695169312 yazıyor, sipariş no başlıklı yazı bulamadım, maxkitaba sorarsanız bu mail adresimle üye olmuştum orada yazar bir de ben diğer ilk kitabınızı da almak istiyorum uzmanından SEO’yu ve ben Kargoyu niğde ye gelmişti, ben cumartesi bursaya gideceğim bursaya kargoyu yollayabilirmisiniz

 • Elif Etga Örge

  Merhaba, ben bugün kitabı aldım ama imza atılmamış 🙁 şekerim gelmemiş ve kalemim de yanın da yoktu 🙁

  • Kaan Gülten

   Merhaba sipariş numaranızı verirseniz siparişinizi kontrol edelim. gerekirse tüm eksikleri gidererek sorunu çözelim. sorun için kusura bakmayınız.

 • Cihat AYDIN

  Kitap şimdi elime geçti . Göz attığımda çok güzel bir kitap olduğunu fark ettim 🙂 Şekerlerde güzelmiş ha 😀 . Kitabın ilk sayfasındaki imzalı bölümde çok hoşuma gitti. Bunu saklayacağım . Teşekkürler Kaan Gülten …

 • Selim Tarık

  kitabınız çok güzel olmuş elinize sağlık valla. türk interneti hükümet tarafından desteklenmeli.. son olaylar da bunun kanıtıdır!

 • osman ersoz

  Kitabı aldım.anlatımı gayet sade ve herkesin anlayabileceği türden.Benim sorum kitapla birlikte verilen özel SEO makalesi şifresinin SEO-deneyine ekledim fakat sonuç alamadım.yardım ederseniz sevinirim.

 • Efe

  Ben de sipariş vermek istiyorum. Şuan için en çok önemsediğim nokta Penguen güncellemesi. Alan arkadaşlar bu konuya sizce yeterince değinilmiş mi?

 • Murat Umutlu

  Kaan beyi tebrik ediyorum. Etkili bir çalışma olmuş. Daha önce de belirttiğim gibi: başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar harikulade bilgiler içeren bir kitap. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • Ergin

  Kitabı aldığımdan beri elimden bırakamıyorum, özellikle Penguen güncellemesinden sonra, her ayrıntı önemli hale geldi bence. Bitirdiğim zaman daha kapsamlı bir yorum yazacağım.
  İlgi, alaka ve okuyucuya verdiğiniz değer için teşekkür ederim.

 • Fevzi

  Sorularla SEO ve uzmanından SEO kitaplarını aldım kargodan bu gün… Şekerler için teşekkürler 🙂 kitap ayracım nerde göremedim ben :)))

 • Emrah

  Bugün kitabı kargodan aldım. Hızlıca bir göz gezdirdim içeriği güzele benziyor. Benim gibi orta düzey SEO bilgisine sahip olanlar için önemli bir kaynak. Bu arada şekerler için teşekkürler. 🙂


Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE