Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1169 Görüntülenme

Yoast'ın kalıcı bağlantılar kısmının nasıl olması gerektiğine bir türlü karar veremedim. Bunun için her sitede farklı şeyler verilmiş. Her ne kadar eklenti Türkçe gibi görünse de, mevcut haliyle hangi özelliğin ne işe yaradığını tam olarak anlayamadım. Ben de bu konuda en uzman olduğunu düşündüğüm sizlere danışmak istedim. Ben görselde eklediğim gibi kullanıyorum, sizden ricam bu özelliklerin her birinin aslında ne işe yaradığını ve en iyi sonuç için hangilerini işaretlememiz gerektiğini anlatabilir misiniz. Özellikle her birinin ne işe yaradığını açıklayabilirseniz çok makbule geçer ki bu konuda internet dünyasında büyük bir bilgi eksikliği hakim. Eğer benim ayarlarım doğru değilse ve daha sonradan sizin vereceğiniz gibi kullanırsam sonradan yapılan bu değişikliğin bir olumsuz etkisi olur mu acaba.

 • 1
 • 1
 • Yoast Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılmalıdır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   19 Aralık 2014, 11:54

   1

   Öncelikle Yoast WordPress SEO eklentisi hakkında bilgi verelim. Bu eklenti WordPress sitenizde kullanacağınız, özellikleriyle de her sayfaya ayrı bir şekilde müdahale etmenize olanak sağlayan, Google ve diğer arama motorlarıyla arama görünümleri için daha iyi bir optimizasyon sağlayan eklentilerdir.

   Bu eklentilerde dikkat edilmesi gereken ve yapılması gereken işlem etiketlerin hangi amaca yaradığını ve yapılarda kuracağınız mantığın bir seferde, sonsuza dek değiştirilmeyecek mantıkta olması gereklidir. Oluşturulacak bu mantıkta da ayarların bir o kadar önemi vardır.

   Tarafımıza göndermiş olduğunuza ayarlar doğrudur. Kalıcı bağlantı ayarları sabit bir mantıkta kalmalı ve değiştirilmemelidir.

  Cevapla

  Yoast Kalıcı Bağlantı Ayarları Nasıl Yapılmalıdır? Sorusunu Cevapla