Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 sene önce  |  1356 Görüntülenme

web sitemi komple değiştirmek istiyorum, değişimden sonra SEO performansımda ne gibi değişiklik olur. Bazı kelimelerde web sitem 1. sırada, tasarım değişikliğinden sonra 1. sıradan düşer mi? Link yapıları vs. tamamen farklı olacak.

 • 1
 • 1
 • Tasarım Değişikliği SEO'yu Nasıl Etkiler? için Yanıtlar

   omer
   Omer

   20 Ekim 2017, 11:49

   1

   Html bir siteyi wp başka bir temlplate yapmak SEO'yu olumsuz etkiler mi?

   Yasin KİRAN
   Yasin Ki̇ran

   18 Ekim 2017, 21:40

   1

   Anladığım komple değişiklik yapıcaksın.
   Sıralamada dalgalanma olacak. İndexsin belkide komple yok olup tekrar yenisi ile giriceksin. Kaybın olacaktır ama site ne sitesi bilmiyorum. Tabi süre vermek saçma olur detaylı anlamadan incelemeden ama tekrar o konuma gelebilirsin tabi site dışı SEO uyguladıysan değer kaybetme ihtimalin çok yüksek ama tekrar dış SEO'larını günceller veya ayrı bir abanmadan SEO uygularsan tekrar istediğin anahtar kelimede öne çıkabilirsin. K.bakma eğer saçma bir anlatım olduysa yazım ve anlatımım okadar iyi değildir 🙂

   Kısaca mantıklı hareket edersen yanlış hatalar yapmaz isen 301 yönlendirmesi vs. İle dış SEO bağlantılarıylada tekrar istediğin konuma gelebilirsin ama %100 sıralamada değişiklikler olacaktır.

   Selim Yazıcı
   Selim Yazıcı

   17 Ekim 2017, 17:08

   1

   Google'da üst sıralarda çıkan kelimelere ait eski site linklerini yeni sitende ki sayfalara 301 yönlendirmesi yapmak gerek. SEO açısından oldukça bir önemli bunu yapman yoksa trafik ve sıralama kaybedersin.

   Mehmet Korkmaz
   Mehmet Korkmaz

   17 Ekim 2017, 03:35

   1

   Sitenin tekrar index kazanma süresince geriye düşmen normal. Yeni bir Google Arama Motoru tarama yapana kadar sıralamada görünmeyecektir siten..

  Cevapla

  Tasarım Değişikliği SEO'yu Nasıl Etkiler? Sorusunu Cevapla