Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  982 Görüntülenme

İçerikteki etiketlere tıklayınca 'sayfa bulunamıyor' hatası alıyorum. Yanlışı nasıl bulur, hangi yöntemleri uygulayarak çözebilirim?

 • 1
 • 1
 • Tag'lere Tıklayınca Sayfa Bulunamıyor için Yanıtlar

   admin
   Admin

   11 Aralık 2014, 15:13

   1

   Öncelikle etiketler hakkında bilgi verelim. Etiketler bir yazıda, konuda yada içerikte konuyla bağdaştırılmış anchor bağlantılardır. Bu bağlantıların tamamı bir yönlendirme şekliyle konularına bağlı yazıları arama sorgusu şeklinde bir web sitesinde çıkarırlar. Örnek olarak bir SEO içerikli sitede "organik SEO" bir etiket halindeyse ve bu bağlantıya tıklandığında blog içinde olan "organik SEO" adı altında etiketlenmiş bütün yazıları sıralamaktadır.

   Eğer bu tür bağlantı araçları hata veriyor ise sitenin fonksiyonlarında, etiket dosyalarında yada bağlandığı konularda bir bağlantı değişikliği mevcuttur. Bunun için ilk olarak yazılımsal kontrol etmeniz gereklidir. Eğer sitenizdeki bir yazıyı kaldırmışsanız doğal olarak etiketler boşa çıkacaktır. Bu yüzden bütün etiketlerin bir yazıyla bağdaştırılması gerekir ve bir yazıda (150 - 250 kelime) en fazla 3 - 4 adet etiket kullanmanızı önermekteyiz.

  Cevapla

  Tag'lere Tıklayınca Sayfa Bulunamıyor Sorusunu Cevapla