Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1097 Görüntülenme

çalışma yapıyorum (SEO) durmadan Google'da sıkça doğrulama çıkıyor bir de şimdide sunucu aşırı yükleme uyarısı alıyorum sizde de çıkıyor mu? SPAM olarakmı algılıyor benim bilgisayarı?

2)sorum pr değeri yüksek sitelerden KELİMEYE değil de sadece siteye baclink alsak yararı olur mu? Çıkmış olduğumuz kelimelerde bizi daha üste taşırmı ancak kelimeye baclink almıyoruz ornekdomain.com şeklinde tıklayınca site açılıyor site linkini paylaşıyoruz.

 • 1
 • 1
 • Sunucu Aşırı Yükleme Hatası? için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   7 Mayıs 2021, 09:36

   1

   Merhabalar, eğer Google aramalarında site: gibi operatörler kullanıyorsanız Google sizi spam olarak algıladığından CAPTCHA alanları çıkartarak sizin bir robot olmadığınızı anlamaya çalışır.

   Bir siteden backlink alırken o siteniz sizin sitenizle aynı dilde olmasına ve benzer içeriklere sahip olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca backlinkleri yükseltemek istediğiniz sayfayla ilgili bir içerikte bulunan money keyword ile almanız sizin için daha iyi olacaktır. Fakat sürekli kelimeden link almak da zararlı olabileceğinden dengeli bir dağılım yapmak önemlidir.

   admin
   Admin

   12 Ocak 2015, 19:19

   1

   Google'da arama isteklerini yoğun bir şekilde gönderdiğinizde IP adresinizden gelen sorguların yoğun olduğunu anlar ve doğal olarak karşınıza CAPTCHA alanları çıkarır. Eğer sorgular direkt Google.com.tr üzerineyse de sunucu hatası görünebilir. Bu tarayıcı yada yaptığınız sorgulara aittir.

   İkinci sorunuzda ise bu tür linkleme kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey ise anchor terms'leri aşmadan kullanmanız olacaktır.

  Cevapla

  Sunucu Aşırı Yükleme Hatası? Sorusunu Cevapla