Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1845 Görüntülenme

Sitemi kendi adında arattığımda Google'da ilk sıralarda bulamıyor buda beni çok üzüyor. İlk zamanlarda 1.500.000 iken hızlıca 13.000.000 sıra geriledi neden oldu anlamadım. Lütfen bir fikir bekliyorum.

 • 1
 • 1
 • Sitemi Google'da Bulamıyorum için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   3 Haziran 2021, 13:41

   1

   Merhabalar,

   Bu durumun engellenmesi için site içi SEO çalışmalarının son derece özenli ve programlı bir şekilde yapılması gerekmektedir.

   SEO çalışmaları, web sitelerin Google'ın gözünde değerinin yükselmesini ve karşılığında da bizi ödüllendirmesini sağlar. Eğer güvenlik ve SEO kurallarına uymaya özen gösterirseniz, web sitenizin sıralaması yükselmeye başlayacaktır.

   Ayrıca Google'ın sürekli güncellediği kalite yönergeleri bulunmaktadır. Kalite yönergelerine uymadığınızda sıralama kaybetmeniz normal bir durumdur.

   enes
   Enes

   19 Kasım 2017, 15:35

   1

   sitemi arama moturanda hiç bulamıyorum

   admin
   Admin

   7 Mayıs 2014, 18:50

   1

   Merhabalar Nevzat Bey,

   Siteniz için araştırmaları yaptım. Sitenizin sağlık sorunları şuanda üst düzeyde bozuk. Acil olarak site içi optimizasyon işlemlerinin yapılması gerekiyor.

   Robots.txt dosyanız yok, site içi kodlama yapıları çok kötü derecede. Üstelik optimizasyon yapılacak diye tamamen sitenin için SPAM yuvası.

   Google gözünde web siteniz "çöp site" olarak anılmaktadır. Çünkü yapılmaması gereken her şey sitenizin içerisinde mevcut. Bu durumdan kurtulmak için;

   SEO Analiz aracını kullanın: https://www.seohocasi.com/seo-nedir/ adresindeki aracı kullanarak site içi düzenlemeler yapabilirsiniz.

   Site içi SEO Optimizasyonu Hizmeti: Bu konuda uzman desteği isterseniz https://www.seohocasi.com/seo-danismanligi/ içerisindeki Site içi SEO düzenlemesi hizmetini inceleyebilirsiniz...

  Cevapla

  Sitemi Google'da Bulamıyorum Sorusunu Cevapla