Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  970 Görüntülenme

Ben platform bir site kurmayı düşünüyorum da kısa ve anahtar kelime geçen alan isimleri genelde hep dolu hocam. 2 tane Arapça harf birleşiminden isim kullansam sıkıntı olur mu kullanıcılardan dolayı? Mesala arapçada fe ile kaf harfi bu 2 harfi birleşiminden fekaf ismi çıkıyor ama Google'de baktımda örneğin fekaf nedir veya fekaf ne anlama gelir hiçbir şey çıkmıyor fekaf ismi arama motorunda böyle isim yok.

sizin de görüşünüzü alayım kullanmam uygunmu? Şimdiden çok teşekkür ederim

 • 1
 • 1
 • Domain Almak İçin Öneri Verir Misiniz? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   2 Eylül 2014, 18:40

   1

   Eğer projeniz anahtar kelimelerinizi destekliyorsa ve siz projenizi bu domain üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız alan adının sadece markadan ibaret olacağını (bu durumda) unutmamalısınız. Sitenize daha sağlıklı adımlar attırabilmek için öncelikle doğru bir proje başlangıcı yapmalısınız.

   İsteğiniz üzere kurulacak olan domainde de doğru bir stratejiyi oluşturup içeriklerinizi üretmeye başlayabilirsiniz. Arama sonuçlarında hiçbir şeyin çıkmaması da sorun değildir. SEO Hocası kurulmadan önce hiç kimse "SEO hocası" araması yapmıyordu. SEO çalışmaları ve bilgileri üzerine kurulan bu sitede de kurulumdan sonra aranmalar artmıştır.

  Cevapla

  Domain Almak İçin Öneri Verir Misiniz? Sorusunu Cevapla