Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

7 sene önce  |  1274 Görüntülenme

Sizi bayadır takip ediyorum da önceden hemen hemen her yazdığınız makalede 2 tane link veriyordunuz SEO kelimesinde, şimdi vermiyorsunuz zararlı mı veya faydası yok mu?

 • 1
 • 1
 • Site İçi Anchor Text Linklemesi Zararlı Mı? için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   3 Haziran 2021, 13:25

   1

   Merhaba,

   Site içi anchor text (bağlantı metni) uygulaması, web siteler ve kullanıcılar için son derece faydalıdır.
   Örneğin, bir ürün incelemesi içeren bir içeriği okuyan bir kullanıcı, ürünün adına tıklamaktan ve bir satış noktasına kısa yoldan götürülmekten her zaman memnun kalır.

   Diyelim ki bir içerik ürettik ve gönderiyi paylaştık. Eğer kullanıcılar bu içerikten hoşlanırsa ve yararlı bulursa, daha fazla bilgi edinmek için bağlantı metinlerine tıklamayı tercih ederler. Böyle diğer içeriklerimiz de kullanıcılarla paylaşılmış oluruz. Bu da, SEO puanımıza olumlu yönde etki eder.

   admin
   Admin

   8 Haziran 2015, 14:31

   1

   Site içi linkleme ve yazıların içerisinden anasayfaya yada ilgili sayfaya verilen backlinkler çok faydalı ve site içi link inşaası için çok önemli bir kuraldır. Site içi linklemelerde SEO Hocası tarafından kullanılan eklentinin yeniden yapılandırılması gerektiği için kısa süreli olarak etkisiz bırakılmıştır.

   Site içi yazılarda kullanılan linklemeler ilgili konuyu ziyaretçilere doğal bir şekilde yönlendirme yapmanız hem ziyaretçi bazlı SEO açısından hem de site içi SEO açısından çok büyük öneme sahip olmakla beraber kullanıcının deneyimini ve site içindeki gezinimini arttırmaktadır.

  Cevapla

  Site İçi Anchor Text Linklemesi Zararlı Mı? Sorusunu Cevapla