Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

4 sene önce  |  933 Görüntülenme

Ana sitemizi destekleyecek birden fazla (örneğin 15 adet) WordPress sitemiz olacak. SEO'ya katkı açısından önerebileceğiniz SEO hostingi var mıdır? Türkiye’de ve yurt dışında hangi firmaları tavsiye edersiniz?

 • 1
 • 1
 • SEO'ya Uygun Hosting için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   29 Nisan 2021, 12:22

   1

   Bu konuda herhangi bir marka önermemiz doğru olmayacaktır. Sunucularda dikkat etmeniz gerekenler genel olarak donanımı, hızı, lokasyonu (CDN ile çözülebilir) ve trafiğinizi karşılayabilecek düzeyde olmasıdır. Bunları sağlayabilen markalarla çalışabilirsiniz ancak çalışacağınız markayı da araştırarak karar vermenizi önermekteyiz.

   Mustafa DURNA
   Mustafa Durna

   9 Nisan 2018, 18:13

   1

   SEO açısından önerebileceğim hosting şu şekilde olması gerekiyor; hizmet vereceğiniz ülke neresi ise Hosting firmasını oradan tercih etmeniz gerekiyor, paylaşımlı almayı düşünüyorsanız sizinle beraber paylaşılacak Hosting içerisinde ki diğer sitelerin sektörünüzle alakalı olmasına ve +18 sitelerin bulunmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Diğer bir kriter ise paylaşımlı almak yerine VPS sunucuyu tercih ederseniz Hosting içerisinde tek siz olacaksınız ve bu siteniz için avantaj sağlayacaktır.

   Önerebileceğim herhangi bir marka ismi bulunmamaktadır.

  Cevapla

  SEO'ya Uygun Hosting Sorusunu Cevapla