Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

7 sene önce  |  986 Görüntülenme

ödev yazınca ilk sırada çıkabilir miyiz? Bunun için yapmamız gerekenler nelerdir ve ne kadar bütçe ayırmalıyız? Bu konuda siz bize yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca ortalama ne kadar sürede çıkabiliriz?

 • 1
 • 1
 • Ödev kelimesinde ilk sıraya çıkılabilir mi? için Yanıtlar

   İsmail Sağdıç
   İsmail Sağdıç

   27 Mayıs 2021, 14:41

   1

   Öncelikle Merhaba,

   SEO'da bir anahtar kelimede üst sıralara yükselmek için çok fazla algoritma olduğunu belirtmek isterim. Öncelikli olarak en çok tercih edilen anahtar kelime çalışmalarında; tekil bir sayfa ile üst sıralara oynamanız maalesef yeterli olmayacaktır. Ödev ile ilgili alternatif long-tail keywords olarak adlandırdığımız alternatif anahtar kelimeler ile blog paylaşımları yapmanız akabinde paylaşımlarınız ile birlikte hedef anahtar kelimenize link çıkışı sağlamanız gerekmektedir.

   Bu çalışmayı neden öneriyorum?
   Hedef olarak belirlediğiniz anahtar kelimede rekabetin yüksek olduğunu ancak long-tail keywords daha az olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede rekabetin az olduğu ve sizin "Ödev" anahtar kelimesine dolaylı yoldan hitap ettiğinizi Google arama motoruna göstermiş olacaksınız. Akabinde linkleme ile "Ödev" anahtar kelimesine hitap eden /odev sayfanızın otoritesini arttırmış olacaksınız.

   Önemli bir not: Alternatif anahtar kelimeler ile hitap eden sayfanızın aynı keywords çıkmaması ve cannibalization hatası almamanız için uzman yardımı ile çalışmanızı öneririm.

   admin
   Admin

   17 Şubat 2015, 08:47

   1

   Merhabalar Sezer Bey;

   Ödev kelimesinin rekabeti oldukça yüksektir. İlk sayfaya ulaşmak biraz zaman alabilir ancak hiç olmayacak bir durum değildir. Sıkı bir çalışma ile ilk sayfaya gelinmesi mümkün olmaktadır. Ancak yoğun bir şekilde çalışma yapılması ve rakiplerin durumları yakından takip edilerek çalışmaların dikkatlice yürütülmesi gerekmektedir.

   Siteniz için çalışma yapmak mümkündür. Çalışmalardan önce site içi hataların giderilmesi daha sonrasında ise sitenize özel çalışma planı oluşturularak çalışma yürütülmelidir. Bu yol ile çalışma yürütmek için bizimle iletişime geçebilir ve aşağıdaki linkten hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

   https://www.seohocasi.com/seo-danismanligi/

  Cevapla

  Ödev kelimesinde ilk sıraya çıkılabilir mi? Sorusunu Cevapla