Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 sene önce  |  788 Görüntülenme

sitemin Gösterilen index sayısı ve bulunan index sayısı farklı ve hiçbir şekilde düzelmiyor ss leri ekliyorum: 200 küsur index bulmasına rağmen sadece 29 sayfa(290 sonuç) görünüyor

Ss'ler:

https://i.hizliresim.com/dlXTa3.png
https://i.hizliresim.com/o2a1Ws.png

 • 1
 • 1
 • Gösterilen Index Sayısı Ve Bulunan Index Sayısı Farklı için Yanıtlar

   Cihat Murat YÜKSEL
   Cihat Murat Yüksel

   31 Mayıs 2021, 07:46

   1

   Merhabalar, Seo Hocası tarafından cevaplanan sorunuza ek olarak iletmek isterim ki index almayan sayfalarınızın duplicate değerlerin kontrolünü sağlamalısınız. Yeni içeriğe oran ile sayfa otoritelerinizin düşük olması tarama bütçenizi kötü etkileyebilecektir.

   Sitenizde bulunan parametrik sayfaların indexlerini kapattığınız takdirde önemli içerikleriniz daha hızlı ve sağlıklı index alacaktır.

   Seo Hocası
   Seo Hocası

   15 Mayıs 2020, 16:24

   1

   İletmiş olduğunuz görsellerden birisi 404 hatası verdiği için ulaşamıyoruz. Ancak sorunuzu genel hatlarıyla yanıtlamak isteriz.

   Arama sonuçlar sayfasında yer alan arama sonuçları arama motoru botları tarafından taranan ve ilgili anahtar kelimelerle eşleşen sayfalarınızdan oluşmaktadır. Sitenizde ki bazı sayfalarınız indekslenmemiş olma durumunu gözler önüne almalıyız. Bu yüzden aslında indekste olan sayfalarınız ile gösterilen indeks sayısındaki farklılıklar botlar tarafından sayfalarınızın anlamlandırılması noktasında değişiklik gösterebilir.

  Cevapla

  Gösterilen Index Sayısı Ve Bulunan Index Sayısı Farklı Sorusunu Cevapla