Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1067 Görüntülenme

Sitemin durumumu iyi güzel bir ziyaretçi trafiğim var Alexa tr sıralamam 2,343 Google'da indeximde var ama bir türlü ilerliyemiyorum bu temadan yada hostan kaynaklanabilirmi

 • 1
 • 1
 • Google'da İlerleme sağlayamıyorum? için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   28 Mayıs 2021, 12:26

   1

   Merhabalar, SEO konusunda ilerleme sağlayamamanızın birkaç sebebi olabilir. Örneğin, temanızın SEO uyumlu olmaması, hosting sağlayacağınızın sitenizin yavaş açılmasına sebep olması veya hatalı SEO çalışmaları bu sebeplerden birkaçı. Öncelikle Ahrefs veya Semrush gibi araçlar kullanarak sitenizi komple taramak sitenizdeki büyük sorunları çözmek için size birçok veri sağlayacaktır. Bu düzeltmeleri yaptıktan sonra site hızınızı iyileştirebilir ve eğer hosting sağlayıcınızdan hız olarak memnun değilseniz hosting değişikliğine de gidebilirsiniz.

   admin
   Admin

   10 Ocak 2015, 15:14

   1

   Merhaba Oğuzhan,

   Temanızdan, hosttan veya hatalı SEO çalışmalarından kaynaklanabilir. Sitenizin her yönden detaylı bir şekilde analiz edilmesi gerekiyor. Bir yerde hata veya eksik yaptığınız bir şeyler olabilir. Bunlar yazılımsal hatalar host hataları, içerik hataları veya backlink hataları gibi bir çok neden olabilir. İstediğiniz kelimelerde ilerleye bilmek için o kelimeyle ilgili çıkan rakiplerinizin sayfalarını sitenizle karşılaştırarak hangi yönde eksik yaptığınızı tespit ederek o yönde SEO çalışmaları gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu yönde çalışmalar gerçekleştirerek sitenizin ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Eğer kelimeleriniz rekabetçi ve profesyonel çalışmalar gerçekleştirmek istiyorsanız https://www.seohocasi.com/seo-kitaplari/ bu iki kitabımızı okuyarak hem sitenizdeki SEO hatalarını hem de nasıl bir SEO çalışması yapılacağı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Cevapla

  Google'da İlerleme sağlayamıyorum? Sorusunu Cevapla