Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 sene önce  |  365 Görüntülenme

Woocommerce kullanıyorum. Daha önce Google görseller kısmında yüklediğim ürünlerin görselleri ürün olarak gözüküyordu. Şimdi ise sadece görsel olarak gözüküyor. site:ornekdomain.com yazınca görseller ürün olarak gözüküyor fakat başlık olarak aradığım zaman sadece görsel olarak gözüküyor. Spam'a girmiş olabilir mi sitem? Çünkü Schema & Structured Data for WP & AMP bu eklentiyi kurduktan sonra böyle bir problem yaşamaya başladım.

Temayı değiştirdim, eklentiyi devre dışı bırakıp ürün atıp index aldırdım yine de aynı şekilde gözüküyor. Spam'a girmiş olabilir miyim?

 • 1
 • 1
 • Google Görsellerde Spam'a Düşmek için Yanıtlar

   Arif Uysal
   Arif Uysal

   30 Haziran 2020, 16:13

   1

   Google görseller ile ilgili belirtmiş olduğunuz sorunuzu tam olarak net bir şekilde yanıtlayabilmem için daha fazla bilgiye ihtiyacım var. Bir de siteniz hemen spam algılanmaz tabi doğal olmayan bir durum yoksa.

   Belirtmiş olduğunuz Schema & Structured Data for WP & AMP eklentisi ile sitenizdeki Product veri işaretlemesi bozulmuş olabilir. Tekrar yapılandırmanızı tavsiye ederim. Çünkü eklentiyi aktifleştirdiğinizde mevcut yapınızı bozmuş kapattığınızda ise eski haline dönmemiş olabilir. Yeniden yapılandırdığınızda sorununuz çözülebilir.

  Cevapla

  Google Görsellerde Spam'a Düşmek Sorusunu Cevapla