Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1012 Görüntülenme

etiketleri şu şekilde yapsak bir problem / olumsuzluk çıkartır mı?

Aynı Yıldızın Altında – The Fault in Our Stars 1080p izle,
Aynı Yıldızın Altında – The Fault in Our Stars tek parça izle,

gibi?
"Filmin Türkçe adı - İngilizce adı + keyword"

 • 1
 • 1
 • Etiketler Hakkında Bir Sorum Var için Yanıtlar

   admin
   Admin

   9 Aralık 2014, 08:07

   1

   Çok fazla spam oluşturmayacak şekilde etiketleri girerseniz problem olmayacaktır.

   admin
   Admin

   8 Aralık 2014, 12:39

   1

   Merhabalar Umut Bey;

   Son zamanlarda Google'ın önem verdiği doğallık açısından etiketlerin kullanımı SEO ya fayda açısından son derece önem taşımaktadır. Bu nedenle sayfaya ait etiket tanımlarken en uygun etiketi belirlemek çok önemli olacağı gibi, ihtiyacın dışında spam oluşturacak şekilde etiket tanımlamak ise son derece zararlı bir durum olacaktır.

   Etiket seçiminde sayfa içerisinde geçen ve ön plana çıkarılmak istenen anahtar kelimeler kullanılmalıdır. Kullanacağınız etiket eğer sayfa içerisinde geçmiyorsa, bu sefer anahtar kelime-sayfa uyuşmazlığı ortaya çıkacak ve sayfanızın SEO kalitesine olumsuz olarak yansıyacaktır. Sayfa içerisinde orantılı olarak etiket tespiti yapmak önemli bir durum olmaktadır.

   Belirttiğiniz tarzda bir film sitesi için ise bu kadar uzun bir etiket girmek sağlıklı olmayacaktır. Çünkü ziyaretçiler filmi ya İngilizce olarak, yada Türkçe arayacaklardır. Bu nedenle etiket belirlerken dizinin isminin Türkçe adı + keyword, İngilizce adı + keyword olarak tanımlamanız doğru bir yapı olacaktır. Ziyaretçilerin aradıklarında direkt olarak hedef olacak kelimeler bunlar olacaktır.

  Cevapla

  Etiketler Hakkında Bir Sorum Var Sorusunu Cevapla