Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

3 sene önce  |  1875 Görüntülenme

1 hafta kadar önce Yoast SEO kullanıyordum. Memnun kalmadığım için All in One Seoya çevirdim. Tabi haliyle eski açıklamalardan farklı açıklamalar girmek zorunda kaldım. Sitemap ve içerdiği bilgilerin herhangi bir problemi yok yeni açıklamaları paylaşıyor ancak Google'da aradığımda hala eski SEO içeriklerinin yayınlandığını görmekteyim. Değişiklikten dolayı Google'ın geç indexleyeceğini düşünmüştüm ancak 2 hafta geçti herhangi bir değişiklik yok.

 • 1
 • 1
 • Description Güncellenmiyor için Yanıtlar

   Elif Nur Kasapoğlu
   Elif Nur Kasapoğlu

   1 Nisan 2020, 00:46

   1

   Arama motoru botlarının sitenizi ziyaret etme süresi değişiklik gösterebilir, hatta bu süre uzayabilir, Search Console'u kullanarak değişiklik yaptığın sayfaları dizine eklenmesi için bilgilendirme yapabilirsiniz.

   Bu aşamalar için izlemen gereken yol ise, Search Console'a giriş yaptıktan sonra URL inceleme kategorisine tıklayarak değişiklik yaptığınız bir URLi arama bölümüne ekleyebilirsiniz. Hemen ardından kısa bir süre taradıktan sonra, Dizine ekleme isteği butonu karşınıza çıkacaktır, bir süre sonra botların sitenize ulaşabilmesi için talep gönderildiğine dair geri bildirim alacaksınız.

   Bu işlemin ardından botlar sitenizi ziyaret ederek güncellediğiniz etiketleri arama sonuçlarına yansıtacaktır.

  Cevapla

  Description Güncellenmiyor Sorusunu Cevapla