SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

Wordpress SEO

Hakkındaki SEO Soruları
 • Sayfa Mı? Yazı Mı?

  Site içi bölümlerin sayfa ya da yazı olarak oluşturmanın SEO açısında bir etkisi var mıdır? Örnek olarak verilen bir hizmetin açıklamasını içeren bilgi, sayfa olarak oluşturulması yerine yazı olarak eklenirse SEO açısından daha iyi sonuç elde edilir diyebilir miyiz? ya da tam tersi?

 • Yoast SEO’dan All in One SEO’ya Geçiş ve Ziyaretçi Düşüşü!

  Merhabalar, sitemde ; – Google xml sitemap kurulu – Yoast kurulu SEO bakımından yoast’ın çok makalesini okudum ve hepsinde de all in one SEO’nun üstünde yer aldığını gördüm. Ancak benim sitemle aynı kategoride olan rakip sitemi incelediğimde onun all in one SEO kullandığını gördüm. Bende Yoast’tan all in one...

 • WordPress RSS Bileşeni ve SEO’ya Etkisi

  Merhabalar iyi çalışmalar. WordPress’teki RSS eklentisini bilirsiniz. Elimde Birçok PR’li WP site var. Oradan web siteme normal link vermek yerine RSS bileşeninden bağlantılar çekiyorum. SEO‘ya yararı veya zararı olur mu ? Zararı varsa link verme işlemini nasıl yapmalıyım ? Kolay gelsin.

 • All in One SEO Eklentisi Ayarları

  Merhaba, wordpress yazılımını kullanıyorum, sitemde anahtar kelimenin önemli olduğunu biliyorum ama panelde bulunan All in One SEO Pack eklentisinde belirtmemiz gerekir mi? Yani oraya anahtar kelimeleri girmesekte olur mu?

 • Gideceğiniz site kötü amaçlı yazılım içeriyor ?

  Merhaba, Googleden tarafıma bugün bir uyarı geldi güvenlik sorunları ile ilgili. Yaklaşık 10 kadar sayfamda ” Gideceğiniz site kötü amaçlı yazılım içeriyor ” diye uyarı veriyor. Ancak bu durum sadece yaklaşık 10 kadar sayfada gerçekleşiyor site genelinde değil. Google’nin bana gönderdiği uyarı ayrıntısına girdiğim zaman ” Gideceğiniz site kötü...

X