SEO Fiyat Hesaplama SEO ROI

Google İndex

Hakkındaki SEO Soruları
 • Silinen Dizinlere Çözüm Tavsiyesi

  6 milyon dizine eklenen içerikten Google sürekli dizine eklenen dosyaları siliyor. 4.5 milyona kadar gerileme oldu hitlerimde cok büyük düşüş olmasa da yine de etikiliyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim?

 • Sitenin Sadece Anasaya İndex’i Yok

  Merhaba sitemin tüm indexini görebilmekteyim fakat anasayfa indexi yok. Mülk olarak Google’den silip ekliyorum işe yaramıyor. Site başlığını değiştiriyorum geliyor ancak 2 3 gun sonra gene kayboluyor. Sorun neden olabilir?

 • Web Sitem Kendi Kelimesinde 2. Sayfada

  Başlıkta belirttiğim gibi web sitem örnek: www.Seohocasi.Com ‘seo hocası ‘ yazdığımda 2.Sayfada çıkıyor, öneriniz nedir. site içinde ve site dışında yapmam gerekenler nedir, tanıtım yazısı almalımıyım alırsam link çıkışını direk ‘seo hocası’ kelimesinemi vermeliyim detaylı yazarsanız sevinirim.

 • 2 Aylık Bir Sitem Trafik Almıyor ?

  Merhaba, yaklaşık 2 ay önce bir kadın sitesi açtım. Titizlikle ilgileniyordum. Bugüne kadar siteme 80 civarında 300+ kelime yazı yazdım. Ancak Google’dan beklediğimi alamıyorum. Günlük Google’dan birkaç kişi geliyor. Neredeyse çok az link alıyorum. Onlarda büyük kaliteli sitelerden nofollow linkler. Yazdığım yazıları sosyal medyada paylaşıyorum. Onedio gibi platformlara ekliyorum....

 • Alt Yapı Değişikliği Google Açısından Sorun Olur mu?

  Merhaba, Var olan sitenin tüm alt yapısını değiştirmek üzere kolları sıvadım ve bitirdim de. Ancak, kafama bir şeyler takıldı. Şuan için bazı kelimeler de 10-19 arası sonuç alıyorum. Yeni alt yapıda linkler değişecek. Zaten kafama takılan kısımda burada. Link değiştiği zaman bu kelimelerde düşüş yaşar mıyım ? Örnek link...

X