SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Yinelenen Meta Etiketler Sorunsalı

0
Deniz Yilmaz
Deniz Yilmaz
Meta Keywords 5 sene önce 590 Görüntülenme

Merhabalar,

Film sitemde nextpage tab sistemi kullanıyorum. (örnek. webtures.com/filmadi.html/1 ve webtures.com/filmadi.html/2)

Haliyle WMT’ta sürekli yinelenen başlık etiketi ve yinelenen meta etiket hatası alıyorum.

Şimdi 2 sorum var:

1) Bu ne kadar önemli? On-Page optimizasyon için hayati önem taşıyan bir şey midir? Yoksa fazla üzerinde durmaya değmez mi? Yani Google sıralamasını ciddi anlamda etkiler mi diye soruyorum?

2)Bunun önüne geçmek için ne yapmak gerekir? WMT’ta URL Parametreleri bölümünden yapılandırmak mı gerekir? Öyle ise bunu nasıl yaparım? Siteniz URL parametrelerini yapılandırmayla ilgili bir makale varsa linkini verir misiniz? Yoksa yazar mısınız? Mesela replytocom, show, w, src, h, a, pid gibi şeylerin ne anlama geldiğini merak ediyorum?

Teşekkürler…

Yinelenen Meta Etiketler Sorunsalı için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 24 Temmuz 2014, 19:42

  Merhabalar,

  Yinelenen meta etiketlerle ilgili olarak Google’a o sayfaların takip edilmesini ama indekslenmemesini isteyerek bu konuda sitenize fayda sağlayabilirsiniz. Değiştirilmediğinde de bariz bir durumda sorun çıkarmayacaktır.

  On-Page SEO tam olarak SEO:http://www.SEOhocasi.com/ dalının ana temelidir. Burada içerikleri tam olarak Google değil ziyaretçiler baz alınarak yapılmalıdır. Unutulmamalıdır ki sitenizin kalitesini %100 olarak site içi optimizasyon belirler.

  Belirttiğiniz etiketler ise HTML kodlarıdır, araştırarak da bulabilirsiniz.

  Örnek olarak link vermek için “a” etiketini, resimlerde dosya uzantısı için “src” etiketini, heading etiketleri için “h” etiketlerini sitenizin içerisinde kullanabilirsiniz…

Yinelenen Meta Etiketler Sorunsalı Sorusunu Cevapla