SEO Hocası'na Sor

Yeni Tasarıma Geçiş Nasıl Olmalıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Site Taşıma 2 sene önce 738 Görüntülenme

Merhabalar,

Daha önce yapmış olduğum tek sayfalık bir sitem var. Site de iki farklı ürün bulunuyor ve yaklaşık olarak da 1 yıldır böyle çok fazla güncelleme yapılmadı.

Yeni bir tasarım ve site yapıldı ancak henüz yayında değil.

Yayına alma işleminde elimizde 3-4 sayfa var. Her sayfada yeterince içerik ve resim var. Yayına alma işleminde ilk olarak tüm siteyi mi yayına alalım sadece ana sayfayı mu? Başlangıçta ana sayfa, ürün 1, ürün 2 Ve iletişim sayfalarını (3-4 sayfa) da yayına alabiliriz.

Eğer sadece ana sayfa yayına alırsak bir kaç hafta içinde diğer sayfaları da yayına alıp ana sayfadan link verebiliriz. Buradaki gaye yavaş yavaş siteyi büyütmek. Ürün sayfalarında da çok içerik var.

Yardımınız için çok teşekkürler.

Yeni Tasarıma Geçiş Nasıl Olmalıdır? için Yanıtlar

  • Seo Hocası
    Seo Hocası 24 Mart 2020, 09:42

    Merhaba,
    Mevcut site tasarımında değişikliğe gitmek ve bu süreçte yapılması gerekenleri doğru bir şekilde gerçekleştirmek çok önemlidir. Bunun sebebi burada yapılacak bir hatanın sitenizin mevcut durumunu etkileyecek olmasıdır.

    Sitenizi yayına almadan önce demo olarak test etmenizi öneriyoruz. Burada olabildiğince SEO kriterlerinin etkisini olumlu yönde kullanmalısınız. Sitenizin arama motoru botları tarafından indekslenmeye geldiği zaman sorunsuz bir tarama gerçekleştirmesi site geçişini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğinizin bir göstergesi olacaktır.

Cevapla

Yeni Tasarıma Geçiş Nasıl Olmalıdır? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla