SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Yeni site ve sandbox

0
Eren Akkaya
Eren Akkaya
Manuel İşlem Kontrolü 9 sene önce 551 Görüntülenme

Merhabalar
Yabancı sağlık video sitesi açmıştım ykalaşık 2 ay önce.İlk başlarda dizinlere ekleme bloglara yorum yapma gibi birçok backlink işlemi gerçekleştirdim.Sonrasında beklemeye başladım aramalarda çıkması için, google indexlerim sürekli sabit kaldı fakat yahoo ve bing arama motorlarında istediğim kelimelerde 2. yada 3 . sayfalarda yer almama rağmen googlede hiçbir aramada çıkmamaktayım.Bu durumda neler ypamam gerektiği hakkında önerilerde bulunursanız sevinirim.
İyi çalışmalar

Yeni site ve sandbox için Yanıtlar

 • the_joker
  1
  The_joker 29 Ekim 2010, 21:26

  Siteniz daha körpe.Şöyle düşünün yeni doğmuş bir bebek iskender yermi ? yemez dimi.Sitenizi cocuğunuz olarak görün zamanla büyüyeceini bilin.Siz direk backlink kasarsanız içeirk olmayan daha tam google index sayısı oturmadan tabıki bir düzensizlik meydana gelir buda sandboxu getirir.Yapmanız gerekenler basit ancak sabır isteyen işlemlerdir.Sıkılmadan usanmadan özgün başlıklı içerikli konular girin.Sitenizin içeriği ile aynı olan sitelerden uzun vadeli link alımı yapın ve bekleyin düzelecektir.

 • DeltaTR
  0
  Deltatr 14 Ağustos 2010, 12:31

  Hocam genelde webmaster sitelerinde yeni site açacakları hep uyarırlar. google tam index almadan backlink almayın gibisinden sanırım sizde bunun kurbanı oldunuz.Bu konu ile ilgili googleda bir çok döküman var onlardan yardım alabilirsiniz.

 • ffatih
  0
  Ffatih 23 Temmuz 2010, 07:52

  Siteni yazarsan yardımcı olabilirim.

Cevapla

Yeni site ve sandbox Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla