SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Yeni Açılan Websiteye Yapılması Gerekenler Nelerdir

0
Aykut Uçak
Aykut Uçak
Diğer 5 sene önce 433 Görüntülenme

Merhaba,

İlk defa kendi başıma bir website açtım. Yemek tarifi üzerine. Şuan açık ama tadilatta index oluşturdum. Yemek tarifleri ile ilgili makale yazıyorum. Amacım makalelerı 30-40 tane yaptıktan sonra siteye zamanlamak. İlk hafta günde 1 tane, diğer haftalar 2 tane olacak şekilde 3-4 ay böyle devam etmek istiyorum. Sormak istediğim soru site için özgün yazıdan başka bir şey yapmalı mıyım? Yapacaksam neler yapmalıyım? Yada sizin önerileriniz nedir ?

Yeni Açılan Websiteye Yapılması Gerekenler Nelerdir için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 30 Temmuz 2014, 00:35

  Merhabalar,

  Yazdığınız makalelerde Türkçe karakter ve imla hatalarına dikkat etmenizi en başında önermekteyiz. Yemek tariflerinde de editlenmiş sorunuz tarzında, devrik cümleler ve Türkçe karakter “içermeyen” bir yazım ne yazık ki anlatım için sağlıklı olmayacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken cümlelerin doğru kullanılması ve imla kurallarıyla okuyanları doğru bir şekilde içeriklere ulaştırmaktır.

  Diğer konuda da yeni açılan siteler konusunda http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-planlamasi/ adresindeki makaleyi muhakkak okumanızı öneririz.

  Yazı paylaşımı konusunda da belli bir düzende eklemeye devam etmelisiniz. Bir zamana kadar 1, diğer zamandan sonra da düzenleme yapmadan olduğu şekilde devam ederseniz istikrarlı bir çalışma, sayıyı ikiye çıkarıp düzenli olarak iki adet eklerseniz de düzenli bir çalışma olur. Arada dalgalanma söz konusu olursa yani bir gün iki adet, diğer 3 – 4 gün eklemeyip ardından 3 – 5 yazı eklerseniz bu da doğru olmayacaktır. Site düzeni için ise istikrar önemlidir…

Yeni Açılan Websiteye Yapılması Gerekenler Nelerdir Sorusunu Cevapla