SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Yeni açılan bir siteye ilk SEO ayarları nelerdir?

0
Umut AtamiŞ
Umut AtamiŞ
Genel 4 sene önce 804 Görüntülenme

Merhaba, yeni açılacak olan bir blogda yapılacak işlemler sıra nasıl olmalıdır? Örneğin; ilk önce site içi SEO ayarları yapılıp sonra düzenli makaleler girilmelidir, önce makaleler girilmelidir ve eş zamanlı olarak SEO ayarları devam ettirilmelidir, site içi SEO puanı yükseltilmeden makale girilmemelidir, siteyi hızlandırma yapılandırmaları bitmeden farklı işlemler yapılmamalıdır gibi… nasıl şeyler önerebilirsiniz? Ve yeni açılan bir sitede yapılacak olan site içi ve site dışı SEO işlemleri nelerdir? ve bu yol nasıl takip edilmelidir?

Yeni açılan bir siteye ilk SEO ayarları nelerdir? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 11 Mart 2015, 16:27

  Merhaba Umut,

  SEO çalışmaları ikiye ayrılmaktadır. Site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere, SEO çalışmalarında sitenizin kurulumunu tamamen hazır hale getirdiğinizde sitenizi en baştan sona kadar detaylı bir şekilde analiz ederek sitenizde bulunan tüm hataları tespit edip site dışı SEO çalışmalarına geçilebilir. Her makale veya bir içerik girildiğinde site dışı SEO puanları değişebilir veya site içi ayarları bozulabilir bundan dolayı her makale ve içerik girildiğinde bir takım site içi SEO ayarlarının yeniden yapılması gerekebilir.

  Site dışı SEO çalışmalarında site içi SEO tamamen kusursuz hale getirdikten sonra anahtar kelime tespiti ve sektör ve rakip analizleri gerçekleştirerek siteniz özel bir site dışı SEO kurgusu oluşturabilirsiniz.

  Daha önceden yayınlamış olduğumuz http://www.SEOhocasi.com/yeni-sitelerde-SEO-planlamasi/ adresindeki yeni siteler için SEO planlaması başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yeni açılan bir siteye ilk SEO ayarları nelerdir? Sorusunu Cevapla

Yeni açılan bir siteye ilk SEO ayarları nelerdir? ile Benzer SEO Yazıları