SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Yapısal Veri İşaretleme ve Google Algılama-Algılamama Sorunu

0
Kerim Ölmez
Kerim Ölmez
Diğer SEO 5 sene önce 680 Görüntülenme

Yapılandırılmış veri işaretleme aracı ile işaretlemiş olduğumuz ürünlerin 1 yıl boyunca aktif olarak Google tarafından algılanması ve aramalarda rakiplerimize karşı mükemmel derecede sonuçlar elde etmemizi sağladı, ancak Temmuz 25 tarihinden itibaren işaretlenmiş 41.562 ürünün düşüşe geçmesi ve artık algılanmayarak sıfır işaretlenmiş ürün olarak göstermesine karşın yaptığımız iyileştirme çalışmaları sonuç vermemiştir ve halen ürünün eklendiği tarihten bir gün sonra etiketlenmiş ürün olarak algılaması ve ertesi gün tekrar ürünü çıkartması (algılamaması) sorununa çözüm getirememekteyiz. Ayrıca yapısal veri ile işaretlediğimiz ürünlerin arama sonuçlarında hiç bir zaman verilen örneklerdeki gibi ürün resmi gözükmemiştir. Sorunun çözümü ile ilgili tavsiye, görüş, öneri ve değerli yorumlarınızı esirgemeyeceğinizi umar iyi çalışmalar dilerim.

Yapısal Veri İşaretleme ve Google Algılama-Algılamama Sorunu için Yanıtlar

 • Trabzon evden eve nakliyat
  0
  Trabzon Evden Eve Nakliyat 13 Şubat 2015, 18:37

  Süper teşekkür ederim…

 • admin
  0
  Admin 21 Ağustos 2014, 07:16

  Merhabalar,

  Google 25 Temmuz öncesinde yapısal veri ile ilgili geliştirme yaptığını ve bu geliştirmelerinde direkt arama sonuçlarına yansıyacağını söylemişti. Yapısal veri ile sitenizin içerisinde her zaman büyük bir açık kapanıyor ve ürünlerde daha fazla öne çıkabiliyordunuz. Google site içi yapısı kötü ve bu durumdan çokça faydalanmaya çalışan siteleri tespit etti ve sitelerde değil yapısal veri alanında değişikliğe gitti.

  Ürünlerinizin ön plana çıkması ve aynı şekilde satışlarda daha etkili olabilmek için öncelikle site içi SEO yapınızı daha düzgün tutmalı, profesyonel SEO:http://www.SEOhocasi.com/ yada SEM desteği almalısınız…

Cevapla

Yapısal Veri İşaretleme ve Google Algılama-Algılamama Sorunu Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla