SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

WordPress Yönlendirmeleri Nasıl Yapılmalıdır?

0
Ozkan
Ozkan
Wordpress Temaları 5 sene önce 573 Görüntülenme

Şimdi benim sıkıntım tam olarak şöyle:

Örneğin Kullanıcı siteye şu kelime ile girdi diyelim:

“İstanbul Nerede Kalınır” bu kategorideki sayfaya girdiği zaman onu sayfadaki yazının yanı sıra resimli şu linkleride görmesini istiyorum “Oteller” , “Hosteller” , “Butik Oteller” , “Pansiyonlar” bu linklerden herhangi birine tıkladığında, örneğin pansiyonlara tıkladığında kullanıcı İstanbul Pansiyonlar sayfasına gitmesini istiyorum. Bu bir şehir için tabi. Ben bu işlemi 1000 tane şehir için yapsam 1000 * 4 = 4000 eder. Sizce bu işlemi daha kısa yoldan yapabilirmiyiz.

Yani Kullanıcı İstanbul sayfasında iken Pansiyonlara tıkladığında İstanbul Pansiyonları sayfasına giderken, Ankara sayfasında bulunduğu sırada Pansiyonlara tıkladığında Ankara Pansiyonları sayfasına gitsin. Bunun için, ben her şehir için ayrı bir Pansiyonlar alt kategorisimi açmalayım, yoksa bir tane yapsam bu işlemi, amacıma nasıl ulaşabilirim.

WordPress Yönlendirmeleri Nasıl Yapılmalıdır? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 30 Temmuz 2014, 00:38

  Merhabalar,

  Bu tür işlemler için öncelikle her konu için özel bir kategori açmalısınız. Çünkü Ankara’da olan pansiyonlarla İstanbul’da olan pansiyonların iç içe girmemesi gerekiyor. Bu düzenlemeyi kategori olarak açabilirsiniz.

  İkinci konu ise bu yönlendirmeler tamamen yazılımsal ve kod yapısı üzerinedir. SEO konusunda yeterlilik sağlamak için sitenizde yazılımsal değerler alınarak ona göre arama sonuçlarını kullanıcılara gösterebilirsiniz.

Cevapla

WordPress Yönlendirmeleri Nasıl Yapılmalıdır? Sorusunu Cevapla

WordPress Yönlendirmeleri Nasıl Yapılmalıdır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla