SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

WordPress Son Yazıyı Güncellemek Zararlı Mıdır?

0
Batuhan
Batuhan
Wordpress SEO 4 sene önce 421 Görüntülenme

Selamın aleyküm hocam wordpresste yazı yazdım. O konu hakkında güncel sürümü yeni sürüm çıktı onu ekliyorum güncelle diyorum ama ben o konunun en sitede en üstte görünmesini istiyorum.

Tarihini değiştiriyorum ama sonra da ZAMANLA diyor, zamanlıyorum Tarih kısmında ”28.01.2015 Zamanlanmış” yazıyor. Bir türlü bulamadım.

Sitemin SEO’suna zarar verir diye düşünüyorum silip tekrar yeni konu yazarsam ayrıca yorumlar da gider. Yardımcı olursanız sevinirim.

WordPress Son Yazıyı Güncellemek Zararlı Mıdır? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 2 Şubat 2015, 21:33

  Merhabalar,

  Son güncellenmiş yazıyı ilk almak için tarihini değiştirmeniz en doğru yoldur yada bu işlem için geliştirilen eklentileri araştırarak kullanabilirsiniz. Yapmanız ve dikkat etmeniz gereken işlem ise server saati ve WordPress için tanımlı saati kontrol etmenizdir. Server saati eğer şuanki saatten geriyse doğal olarak yayınınız kaldırılarak zamanlanmış içerik arasına girecektir. Zamanlanmış içerikler de doğal olarak sitede görünmeyecektir.

  Kontrol ettiğiniz süreç içerisinde server saatini dikkate alarak zamanlanmış içeriklerinizi daha ön sayfalara alabilirsiniz yada bu işlem için geliştirilmiş sabit yazı pluginlerini araştırarak kullanabilirsiniz.

WordPress Son Yazıyı Güncellemek Zararlı Mıdır? Sorusunu Cevapla

WordPress Son Yazıyı Güncellemek Zararlı Mıdır? ile Benzer SEO Yazıları