Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'https://www.seohocasi.com/app/facebook/?yazi=WordPress+sitemin+her+etiketi+indexleniyor%2C+zarar%C4%B1+var+m%C4%B1d%C4%B1r%3F' not found or invalid function name in /home/seohocas/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

WordPress sitemin her etiketi indexleniyor, zararı var mıdır?

0
Pratik Yemekler
Pratik Yemekler
Wordpress SEO 4 sene önce 357 Görüntülenme

Merhabalar, alt yapısı WordPress olan bir sitem var. Biliyorsunuz wordpress’in yazı girerken etiket bölümü var, buraya girdiğim etiketler ayrı ayrı indexleniyor. Bunun zararı var mıdır, eğer varsa bunu hangi eklenti ile engelleyebilirim?

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

WordPress sitemin her etiketi indexleniyor, zararı var mıdır? için Yanıtlar

  • admin
    0
    Admin 20 Haziran 2015, 13:19

    Merhabalar,

    Etiket sayfalarınızın indeks alması normal durumlarda iyi bir olaydır fakat bu sayfaların da site içi SEO kriterleri bakımından optimize edilmesi gerekmektedir. Çünkü etiketleriniz birbiri ile çok yakın olduğu zaman 2 farklı etiket sayfasında aynı türden içerikler gösterilecek ve bu durum tamamen kopya içerik sorunu oluşturacaktır. Bu durumun önüne geçebilmek adına öncelikle her yazınızın tamamen özgün olması gerekmekte. Bunun dışında etiket sayfalarınız için title – description – h1 ve eğer mümkünse açıklama bölümü eklemeniz durumunda herhangi bir problem olmayacaktır. Aksine bu sayfalarınız da güçlenerek en az anasayfanız ve alt sayfalarınız kadar arama sonuçlarında belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerde gösterilecektir.

WordPress sitemin her etiketi indexleniyor, zararı var mıdır? Sorusunu Cevapla

WordPress sitemin her etiketi indexleniyor, zararı var mıdır? ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et